X


Nigel Green, Cardano (ADA) İçin Görüşünü Duyurdu! İşte Yılsonu Fiyat Hedefi!

Cardano (ADA) için yıl sonu hedefini açıkladı. Cardano (ADA) yatırımcılarının atlamaması gereken önemli gelişmeler.
23:20
21 Eylül 2021

deVere Group CEO’su Nigel Green son günlerde yıldızı parlayan Cardano (ADA) için görüşünü açıkladı. Dünyanın önde gelen bağımsız finansal danışmanlık şirketlerinden biri olan deVere Group’un başkanı Cardano (ADA) için daha iyi şeyler düşünüyor. Fiyatın yakında yeni zirveler yapabileceğine inanan Nigel Green neler söyledi?

Ünlü CEO Cardano (ADA) Tahmini

Nigel Green, Business Insider‘a Cardano (ADA) hakkındaki görüşlerini açıkladı. En büyük dördüncü kripto paranın yakın zamanda yeni zirveler yapabileceğini düşünen Nigel Green yıl sonuna kadar 4 doları hedefliyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Geçtiğimiz ay benzer bir şekilde Cardano (ADA) için fiyat tahmininde bulunan Nigel Green’in 3 dolar hedefi gerçekleşmişti. Akıllı sözleşmeler için beklenen Alonzo güncellemesi ADA yatırımcılarında ciddi bir beklenti oluşturdu. Bu yüzden fiyat 13 Eylül 00:30 tarihine kadar ciddi yükseliş fırsatları yakaladı. Haberi fiyatlayan ADA, olayın gerçekleşmesiyle bir nebze Bitcoin’in zoruyla geri çekildi. Ancak yükseliş beklentisi halen devam ediyor ve grafik sanıldığı kadar olumsuz değil.

Cardano (ADA)

2 Eylül tarihinde yaptığı ATH’den %36’ya yakın düşen fiyat 2 doların altına kadar indi. Son olarak bugün Bitcoin’in 40.000 dolara iğne atmasıyla Cardano (ADA)’da 1,97 seviyelerini görmüştük. Bitcoin’den bağımsız olarak ve birçok analist Alonzo sonrası fiyatın düşeceğini öngörüyordu. Elbette Bitcoin’in ani hareketleri bu geri çekilmenin boyutunu da artırdı.

Cardano (ADA) 18 Ağustos tarihinden bu yana yani 33 gündür 1,88 doları görmedi. Bu seviyenin üzerinde kalması yeniden 3 doların hedeflenmesini de mümkün kılıyor. Bu yılın başında 1 Cardano (ADA) fiyatı sadece 0,12 dolardı ve bugün o seviyelerin çok üzerinde bir fiyata alıcı buluyor. Geçtiğimiz yıl 0,01 dolar seviyesine kadar düşen fiyatın sadece yılda bu denli artmış olması bile ciddi bir başarı olarak kabul edilebilir.

Öte yandan bazı önemli olayları hatırlamamız gerekiyor. Daha önce Cardano (ADA) ağını kullanan projeler için token yakmayı teşvik edeceklerini söyleyen Hoskinson adeta çark etti ve burn isteyen topluluğu açgözlülükle suçladı. Cardano geliştiricileri ve Hoskinson Cardano ağının herkesin anladığı şekilde akıllı sözleşme platformu olmadığını açıkladı. Birçok analist Haskell programlama dilinin Cardano (ADA) ağını kullanmak isteyecek geliştiricilere zorluk çıkaracağını düşünüyor ve Cardano (ADA) bugünlerde eş zamanlılık sorunuyla gündeme geliyor. Tüm bu ana başlıklarla alakalı detaylara internet sitemizde arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar