X


Ekim Ayında Fiyatı 10 Kat Artacak Altcoinler! Kripto Kahini Beklentisini Açıkladı!

Ekim ayında yıldızı parlayacak 5 kripto para ve içlerinde yüzde 1000 artış gösterebilecekler de bulunuyor!
22:09
21 Eylül 2021

Kripto para yatırımcıları tarafından takip edilen çok fazla analist bulunuyor. Bunlardan biri olan popüler kripto kanalı Altcoin Daily Ekim ayıyla alakalı beklentilerini duyurdu. Yüzbinlerce insan tarafından takip edilen bu kanalların piyasada oluşturduğu bir hareketlilik var ve bu tarz analistleri gereksiz görseniz de etkili olduklarını kabul etmemiz gerekiyor. Birçok insan yanlış olmasına rağmen bu analistleri takip ederek pozisyonlar açıyor elbette bu durum işaret ettikleri bazı kripto varlıklarda doğru tahminler yapmalarını sağlıyor.

Ekim Ayının Yıldıızı Olacak Altcoinler

Altcoin Daily toplam 5 kripto para hakkında görüş açıkladı. Listenin başında Chainlink (LINK) geliyor. Kripto kanalı görüşünü şöyle açıklıyor:

“Chainlink gibi başka hiçbir Oracle kriptosu bunu Chainlink kadar büyük yapmıyor. LINK bir yükselişe hazırlanıyor gibi görünüyor. Eğer Ekim ayında boğadan söz edeceksek Chainlink (LINK) ciddi fiyatlama yapacak”.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Solana’nın ayak izlerinin takip eden kripto para olarak tanımladığı “Polkadot (DOT)” ise ikinci sırada bulunuyor.

“DOT’tan büyük Solana havası alıyorum. Birkaç kez daha reddedildi ama bence yörünge, haftalık mum kapanışı, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesiyle ilişkisi ve tüm bu koşuyu gerçekten pompalamadığı gerçeği, umarım SOL gibi parlayabilir”.

Polkadot (DOT) birçok kripto fenomenin sepetinde bulunuyor. Lark Davis’de bugün portföyünde DOT tuttuğunu açıklamıştı.

Elrond (EGLD), Avalanche (AVAX) ve Mina Protocol (MINA)

Listenin devamı ise Elrond (EGLD), Avalanche (AVAX) ve Mina Protocol (MINA) olarak gidiyor. Altcoin Daily özellikle Elrond (EGLD) için ciddi fiyatlama bekliyor.

Ünlü analist şu an 200 dolar seviyelerinde olan Elrond (EGLD) için 18 Ekim tarihine kadar 2.000 ile 2.500 dolar arasında bir hedef nokta belirledi. Grafikte oluşan altın haçlara dikkat çeken analist fiyatın daha önceki hareketlerine benzer biçimde ATH tazelemesini umuyor.

Avalanche (AVAX) listenin üçüncü sırasında yer alıyor. Bir Türk’ün kurucusu olduğu proje küresel ölçekte ciddi ilgi topladı. Her alanda Avalanche (AVAX) ekosistemi alternatifler sunuyor. DeFi, NFT ve çok daha fazlası için Avalanche (AVAX) sistemlerinde seçenekler bulunuyor. Yakaladığı popülerlik sayesinde Avalanche (AVAX) için Ekim ayında yükseliş bekleniyor.

Mina Protocol (MINA) ise listenin sonunda bulunuyor.

“Çok fazla insan Mina Protocol (MINA) stake ediyor ve satış baskısı olacağını düşünmüyorum. Birçok insan projeye inanıyor ve stake ödüllerini almak istiyor. Bu yüzden ekim ayında Mina Protocol (MINA) yükseliş yaşayabilir”.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar