reklamı kapat

Nash Exchange Coin Nedir?

Nash Exchange Coin, kısa ismiyle NEX Coin yenilikçi kripto para borsası Nash Exchange’in yerel kripto para birimidir.
18:00
16 Ocak 2020

Nash Exchange kullanıcılarına varlıklarının kontrolünün tamamen kendilerinde olduğu, kripto para işlemlerini kolaylıkla yapabilecekleri ve güvenli bir kripto para birimi borsası sunmayı hedefliyor.

Nash Exchange Nedir?

Kullanıcının düşüncelerine göre bir platform inşa etmeyi amaçladıklarını dile getiren Nash Exchange, Blockchain’in güvenlik avantajlarını geleneksel finansal hizmetlerin hızı ve işlevselliği ile birleştiriyor. Bununla beraber Nash Exchange’in ortakları sayesinde kullanıcılar birçok kripto para birimine ulaşabiliyor ve sahip oldukları kripto para birimlerini kendi kişisel cüzdanlarında depolayabiliyor.

Nash’in kalbi olarak tanımlanan Nash Exchange, dağıtık zincir dışı işlem motoru sayesinde varlıkların kontrolünü kullanıcılarına bırakıyor. Ayrıca basit kullanıcı arayüzü sayesinde hem yeni başlayan yatırımcılar hem de profesyonel yatırımcılar platformu kolaylıkla kullanabiliyor.

Bunun yanında Nash Exchange’de gelişmiş analitik araçlar ve karmaşık emir türlerinin yanı sıra alım satım işlemlerini gerçekleştirmek için temel araçlardan da faydalanma imkanı sunuluyor. Ayrıca borsada geleneksel para birimleri ile de işlem yapılabiliyor.

Öte yandan çok yakında kullanıcıyla buluşturulacak olan Nash Mobile uygulaması aracılığıyla kullanıcılara her an her yerden işlem yapma imkanı da sunulacak. Yapılan açıklamalara göre Nash mobil uygulaması tüm özelliklere sahip olacak. Yani alım satım işlemleri, depolama özelliği ve borsa işlemlerinin tamamı mobil uygulama ile gerçekleştirilebilecek. Ayrıca mobil uygulamada bulunan QR kod sayesinde sadece kodu okutarak dahi alım satım işlemleri yapılabilecek.

NEX Coin Nedir?

NEX Coin, yenilikçi kripto para borsası Nash Exchange’in yerel kripto para birimidir. Nash Exchange’in yaptığı açıklamalarda, “Blockchain tabanlı borsalar geleneksel borsalardan daha güvenlidir. Ancak genellikle yavaş ve kullanımları zordur.” ifadelerini kullanıyor. Nash bu problemleri, yenilikçi teknoloji ve kolay kullanımlı arayüzü ile aştığını ifade ediyor. Ayrıca Nash, varlık kontrolü yapmadan on binlerce işlemi hızlı bir şekilde işleyebildiklerini de belirtiyor.

Nash Exchange’in en önemli özelliği olarak varlık kontrolünü tamamen kullanıcılara bırakması sayılabilir. Nash Exchange’de kullanıcıların özel anahtarları sunucularda kaydedilmiyor, kullanıcıların kendi bilgisayarlarında saklanıyor.

Nash Exchange Coin Nasıl Satın Alınır?

Nash Exchange platformunun kullanıcılarına çeşitli kolaylıklar sunduğu ve platformun yerel kripto para birimi olan NEX Coin’e MXC kripto para borsasından ulaşabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.