X

Monetha Coin Nedir?

Monetha Coin, bir dijital kimlik platformu olan Monetha’nın yerel kripto para birimidir. 
12:45
17 Ekim 2020

Monetha Coin, bir dijital kimlik platformu olan Monetha’nın yerel kripto para birimidir. Monetha, iyi kullanıcıların ve kaliteli şirketlerin verimli bir şekilde etkileşime girebileceği ve sahtekar oyuncularla savaşmak için zaman ve çaba harcamayacağı bir ekosistem oluşturduklarını ifade ediyor.

Bu yazımızda “MTH coin Binance, Monetha coin nasıl alınır, MTH BTC, MTH Binance” gibi başlıklara göz atacağız.

MTH Coin Nedir?

MTH Coin, Monetha platformunun yerel token’ıdır ve kullanıcılara çeşitli avantajlar sunar. Monetha platformu kullanıcıları için dört farklı ürün sunuyor. Bunlar; kimlik hizmeti, peer-to-peer anlaşmalar, veri değişimi ve işlem takımından oluşuyor:

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.
  • Kimlik hizmeti: Monetha platformu sayesinde kullanıcılar dijital kimliklerinin kontrolünü kendi ellerine alabiliyor.
  • Peer-to-peer anlaşmalar: Bu hizmet kullanıcılara, online anlaşmaları resmileştirme ve güvenli online işlemler yapma imkanı sunuyor.
  • Veri değişimi: Bu ürün değer zincirleri içinde veri alışverişini kolaylaştırıyor.
  • İşlem takımı: Bu hizmet sayesinde bağlılık programını kullanıcılar kendi platformlarına entegre edebiliyor.

Bunlara ek olarak Monetha kullanıcılarına Blockchain danışmanlık hizmeti de sunuyor. Monetha ile kullanıcılar, Blockchain’in işlemleri ile uyumluluğu, uygun kullanım senaryoları, dağıtık defterin uygulanması ve daha fazlası hakkında uzman tavsiyesi alabiliyor. Sonrasında kullanıcılar hızlı bir şekilde Blockchain çözümünü kullanmaya başlayabiliyor. Kullanıcılar 4 ile 8 hafta arasında bir süre içinde Blockchain çözümünü platformlarında kullanabiliyor.

Bunların yanında Monetha kullanıcıları özel geliştirme hizmetlerinden de faydalanabiliyor. Monetha kullanıcıların işletmeleri için makine öğrenimi dahil çeşitli özel geliştirme çözümleri sunuyor.

Öte yandan Monetha’nın ortakları arasında; Wolfram Blockchain Labs, Perun, Peekdata ve ShuftiPro gibi önemli isimler yer alıyor.

MTH Coin Yorum

Kullanıcılar MTH coin’in arkasındaki platformun güçlü ve gelecek vaat eden bir platform olduğunu düşünüyor ve bu sebeple de MTH token’ı yatırıma değer bir varlık olarak yorumluyor.

Ayrıca projenin arkasındaki ekibin de her geçen gün yeni gelişmeler adına çalışmalar yaptığı ve dolayısıyla MTH token’ın da fiyat açısından iyi bir performans sergileyeceği düşünülüyor.

Monetha Coin Fiyat

Yazının yayına hazırlandığı sırada 0,0067 dolardan işlem gören MTH BTC karşısında 0,00000060 BTC’den işlem görüyor. MTH coin, 11 Ocak 2018 tarihinde 0,6466 dolar ile rekor seviyeye ulaşırken 13 Mart 2020 tarihinde 0,0031 dolar ile de dip seviyeyi görmüş oldu.

Bunlara ek olarak şu anda dolaşımda 402.400.000 MTH bulunuyor ve bu rakamın toplamda kaç MTH’ye ulaşmasının planlandığı ile ilgili açıklama bulunmuyor. Ayrıca MTH token’ın 2.719.631 dolar piyasa hacmi ile CoinMarketCap verilerine göre 908. sırada yer aldığını belirtmekte de fayda var.

MTH Coin Nereden Alınır?

İşlem hacmi bakımından dünyada ilk sırada yer alan Binance aracılığı ile MTH token satın alabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar