X


Metaverse Altcoin Coinbase Borsasında Listeleniyor!

Amerika'nın en büyük kripto para borsası nihayet en popüler metaverse altcoinlerinden birini listeliyor. Gün, saat ve diğer tüm detaylar!
19:13
25 Mayıs 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

ABD’nin en büyük kripto para borsası olan Coinbase son yaptığı duyuruda popüler bir metaverse altcoini listeleyeceğini açıkladı. Peki listelemeye dair detaylar neler? Haberin etkisiyle altcoinin fiyatı hızla artışa geçti ve listeleme saatine kadar fiyatta hareketliliğin devam etmesi bekleniyor. İşte detaylar.

Coinbase Listelemesi

Yaklaşık 14 dakika önce müjdeyi veren Coinbase yarın The Sandbox (SAND)’ı listeleyecek. Haberin etkisiyle 1,23 dolardan 1,35 dolara çıkan SAND fiyatı düşen piyasalara rağmen bu habere tepkisiz kalmadı. Listeleme yarın Türkiye saatiyle 19:00’da yapılacak. Coinbase borsasında yatırımcılar şimdiden SAND gönderebiliyor.

Gerekli likidite şartları oluştuktan sonra Coinbase kullanıcıları USDT paritesinde alım/satımlarını yapabiliyor olacak. Her zamanki uyarımızı muhakkak yapmalıyız. Bu tarz listeleme haberlerinden sonra ilgili altcoinin fiyatı hızla şişebilir ve listeleme sonrasında ani yükselişler yaparak çok büyük satışlarla karşı karşıya kalabilir. Fiyat düşmeye başladığında FOMO’ya kapılarak zirveden alanlardan olursanız birkaç ay veya yıl o seviyenin yeniden görülmesini bekleyebilirsiniz. Birçok altcoinin ATH hikayesi bu tarz listeleme olaylarıyla bağlantılıdır.

The Sandbox (SAND)

Metaverse odaklı tanınmış projelerden olan The Sandbox, yerel para birimi olarak SAND kullanıyor. Metaverse deneyimi için bu tokeni kullanarak arazi ve varlıklar alabiliyorsunuz. SAND, Ethereum tabanlı bir token ve Gemini, FTX ve Binance tüm büyük kripto para borsalarında (yarın Coinbase dahil) işlem görüyor.

Sandbox, 2011 yılında bir oyun stüdyosu olan Pixowl tarafından piyasaya sürüldü. Bu blockchain tabanlı proje hail hazırda dünyada en çok konuşulan iki konuyu birleştirdi. Kripto paralar ve metaverse, üstüne üslük sunduğu oyun deneyimini de atlamamak gerekiyor. Pixowl‘un kurucu ortağı ve CEO’su Arthur Madrid, The Sandbox’ın arkasındaki merkezi otoritedir ve Sebastien Borget aynı zamanda Pixowl’da kurucu ortaktır ve şirketin COO’su olarak hizmet vermektedir.

Sandbox, Atari, Binance, Adidas, The Smurfs, DeadMau5 ve Bored Ape Yacht Club gibi büyük markalarla iş birliği yaptı. Birçok tanınmış marka sanal araziler alarak buraya bayraklarını dikti.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar