X


Kripto Para Analisti Ethereum (ETH)’un Pazar Payını Hızla Çalan Altcoinleri Açıkladı!

Bu altcoinler Ethereum'un pazar kayını daha ne kadar çalabilir?
22:55
24 Ağustos 2021

Lark Davis kısa süre önce Ethereum’a alternatif olmak için yola çıkan ve ciddi pazar payı yakalayan altcoinleri duyurdu. Bu altcoinlerin gelecekte çok daha iyi fiyatlamalar yapacağını düşünen Davis kendince bazı haklı gerekçelere sahip. Peki bu altcoinler neler ve gibi farkları var?

Binance Smart Chain (BSC)

Dünyanın en iyi kripto para borsalarından olan Binance tarafından geliştirilen bu proje Ethereum’un en büyük rakibi olarak biliniyor. Elbette gücünü Binance’tan aldığı için yatırımcıların da ciddi ilgisine maruz kalıyor.

“Merkezi borsa olan Binance aynı başarıyı merkezsiz bir ağ üzerinde de yakaladı”.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Davis bu BSC ağının faydalarını saymakla bitiremiyor.

“Öncelikle ücretler çok düşük ve Pancakeswap gibi kullanılabilecek birçok harika uygulama bulunuyor. Büyük bir NFT pazarına sahip ve Binance Smart Chain (BSC) ağında kilitli varlıkların değeri 17,5 milyar dolara yaklaştı. Kullanıcı deneyimi son derece başarılı ucuz ve hızlı işlemler insanları BSC ağına yönlendiriyor”.

Terra (LUNA)

Herkes Davis’in favori altcoinlerinden birinin LUNA olduğunu biliyor. UST stabilcoininin arkasındaki güç olan Terra (LUNA) sürekli daralan arzı sayesinde ciddi bir potansiyel taşıyor. Her UST basımında LUNA yakılması gerekiyor.

Özellikle Columbus-5 yükseltmesiyle birlikte ağ zincirler arası uyumluluğunu tamamlayacak. Cosmos IBC ile entegrasyon bu sürecin önemli bir ayağıdır. Son güncellemelerle birlikte Lark Davis LUNA’nın daha fazla ilgiye maruz kalacağına inanıyor.

Solana (SOL)

Solana (SOL) inanılmaz derecede büyük bir ivmeyle büyüyor. Ethereum karşısında ciddi bir alternatif olan Solana (SOL) topluluk tarafından ciddi bir kabul seviyesi yakaladı. Üstelik sosyal medya ve internet sitesinde projeye yoğun ilgi var.

Solana (SOL) ağında çalışmayı bekleyen çok sayıda proje bulunuyor. Ağ ciddi bir ilgiye büyüyor, daha fazla projenin Solana ekosistemine katılmasıyla birlikte proje fiyatlama yapabilmek için ciddi fırsatlar yakalayacak”.

Avalanche (AVAX)

Benqi ile AVAX ağı yeniden popüler hale geldi. Kendini finans ağı olarak tanımlayan Avalanche (AVAX) daha fazla DeFi projesini ekosistemine kazandırabilirse daha iyi noktalara ulaşabilir. Lark Davis Avalanche (AVAX) konusunda iyimser görüşler paylaşıyor.

“Çok büyük fiyat artışlarını kaçırdıysanız Avalanche (AVAX) için her şeyin geç olmadığını söyleyebilirim. Evet kısa sürede %90’dan fazla yükseldi ancak projeni henüz tam anlamıyla başlamadı. Herkes Avalanche (AVAX) potansiyelini zamanla görecek ve ciddi hedeflere ulaşacak”.

Elbette Lark Davis’in görüşleri ciddi riskler barındırıyor. Burada paylaşılan bilgiler yatırım tavsiyesi içermez. Kripto para piyasaları için alacağınız tavsiyeler size ciddi kayıplar yaşatabilir. Bu yüzden kendi araştırmanızı yaparak yatırımlarınızı değerlendirmeniz avantajınıza olacaktır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI