X


IOTA’nin Beyni Türkiye’ye Geliyor!

12:23
27 Aralık 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

20 Şubat 2019’da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Blockchain Economy Istanbul Summit‘in uluslararası alanda tanınmış isimlerden oluşan konuşmacı listesine, son olarak IOTA kurucu ortağı Serguei Popov eklendi.

Serguei Popov Kripto para ve Blockchain teknolojileri alanında önemli projelerden biri olan IOTA’nın kurucu ortağı ve aynı zamanda matematik profesörüdür. AdHive, Cartesi, KIRIK ve SteX gibi projelere danışmanlık yapan Popov, kripto paralara 2013 yılında ilgi duymaya başlamıştır. Popov, altyapısında büyük katkı sahibi olduğu IOTA’yı David Sønstebø, Sergey Ivancheglo ve Dominik Schiener ile birlikte 2015 yılında kurmuştur.

Ortadoğu’nun en büyük Blockchain ve kripto para konferansı ‘’Blockchain Economy İstanbul Summit’’in zengin konuşmacı listesi arasında Serguei POPOV yanı sıra, Milyarder Yatırımcı Tim DRAPER, Wall Street Analisti Tom LEE, Liberland Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Vit JEDLICKA, Malta hükümetinin Blockchain danışmanı Cal Evans  gibi önemli isimler ve analistler bulunuyor. 20 Şubat 2019’da İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek konferansta şimdiden yerinizi ayırtın.

“Blockchain Economy İstanbul Summit”

Mekan: Haliç Kongre Merkezi, Istanbul

Tarih: 20 Şubat 2019

Website: https://www.blockchaineconomy.istanbul/

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar