X

Hypercash Coin Nedir?

HyperCash coin, merkezi olmayan ve açık kaynaklı bir çapraz platform token’ıdır.
14:00
7 Eylül 2020

Eskiden Hcash olarak bilinen HyperCash (HC), farklı blok zincirleri arasında değer aktarımlarını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Zero-hash proof’u, DAO yönetimini ve kuantum direncini destekliyor. HyperCash iki tür cüzdan sunuyor: Beyaz ve siyah. Beyaz adresler herkes tarafından görüntülenebilirken, siyah adresler gizli kalıyor. Sıfır bilgi kanıtlarının kullanılması, işlemleri doğrularken gönderenin ve alıcının kimliğini maskeliyor. Hcash, yönetişim için hibrit bir Blockchain/DAG ağı ve hibrit bir PoW/PoS fikir birliği modeli kullanıyor.

Bu yazımızda “HC Coin yorum, HyperCash Coin, HC coin nasıl alınır, Hypercash Coin nasıl alınır” konularına değineceğiz.

HC Coin Nedir?

HC Coin, Hypercash platformunun yerel kripto para birimidir. HyperCash coin, merkezi olmayan ve açık kaynaklı bir çapraz platform token’ıdır. Blok zincirleri ve blok zinciri olmayan ağlar arasında bilgi alışverişini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Ayrıca HC Coin, oldukça güvenli bir ağ olarak yaratıldı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bunların yanında HCASH ağının, her biri ekosistem içinde farklı işlevlere hizmet eden iki zinciri vardır. Bu iki zincir sayesinde platform, mevcut Blockchain ekosisteminde yaygın olan ara bağlantı, gizlilik ve güvenlik sorunlarını çözebiliyor ve iki zincir birbirine bağlı, çift odaklı, çift zincirli bir ekosistem sağlamaya hizmet ediyor.

HCASH ekosistemi, HyperCash (HC) ana zincirini ve ana zincirden türetilen HyperExchange (HX) zincirini içeren iki zincirden oluşuyor. Böylece platform, BTC, ETH ve diğerleri dahil olmak üzere blok zincirleri ile DAG’ler gibi Blockchain’i olmayanlar arasındaki iletişimi köprülemeye çalışacak.

HyperCas Coin, topluluk odaklı bir özerk yönetişim modelinin, HCASH topluluğunun ihtiyaçlarını yeterince karşılayabileceğine, karar verme verimliliğini sağlayabileceğine ve daha sürdürülebilir, kapsayıcı bir geliştirme ortamı yaratabileceğine inanıyor.

Bunlara ek olarak platformda hibrit Pow + PoS fikir birliği mekanizması kapsamında, PoW tarafından üretilen tüm blokların, Blockchain’e katılmak için PoS madencileri tarafından doğrulanması gerekir. Blok üretimine hem madencilerin hem de paydaşların katılması, ağın güvenliğini sağlarken hashpower tekeli olasılığını büyük ölçüde ortadan kaldırıyor.

Blockchain’i yeniden tanımladıklarını ifade platform, HCASH’in farklı Blockchain’lere bağlanabilen değer ve bilginin ağlar arasında serbestçe dolaşmasına izin vererek, bir Blockchain’in değerini yeniden tanımlayabilen yeni bir platform yaratmayı hedefliyor.

HyperCash Coin Yorum

Dip fiyatı ile rekor fiyatı arasında büyük fark bulunan HyperCash coin yorumlarına bakıldığında yatırımcıların fikir ayrılıklarında oldukları görülüyor. Bazı kişiler HC coin’in 2021 yılına kadar büyük bir artış yaşayacağını ifade ederken bazıları da büyük bir düşüşün eşiğinde olduğunu belirtiyor.

Ancak Blockchain’leri birbirine bağlaması ile HC coin’in arkasındaki platformun güçlü olduğu düşünülüyor.

HC Coin Satın Al

HC coin satın almak isteyen yatırımcılar için biraz da rakamlardan bahsetmekte fayda var. HC coin yazının yayına hazırlandığı an itibariyle 1,25 dolardan işlem görüyor. 55.957.873 USD işlem hacmi ile CoinMArketCap verilerine göre piyasa hacmi bakımından 135. sırada yer alan HyperCash coin’in Bitcoin karşısında da 0,00012272 BTC ile işlem gördüğü görülüyor.

Bunlara ek olarak 17 Ağustos 2017 tarihinde 43,17 dolar ile rekor seviyeyi gören HC coin’in 7 Aralık 2018’de de 0,5678 dolar ile en dibi gördüğünü belirtmek gerekiyor.

Hypercash Coin Nasıl Satın Alınır?

Dünyanın işlem hacmi açısından birinci kripto para borsası olan Binance ile güvenli bir şekilde HC coin’i satın alabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar