reklamı kapat

%50 Düşük Fiyata Bitcoin Alma İmkanı! Detaylar Yazımızda!

Crypto.com beta sürümünden çıkmasını kutlamak için %50 indirimli Bitcoin imkanı sunuyor.
14:38
7 Eylül 2020

Geçtiğimiz Kasım ayında özel beta sürümünde başlatılan ve bir ay sonra halka açılan Crypto.com kripto para borsası 8 Eylül’de beta sürümünden çıkıyor. Yapılan açıklamalara göre kullanıcılar, web sayfası aracılığıyla, işlem API’siyle ve mobil uygulama aracılığıyla Crypto.com güvencesi ve likiditesi ile dijital varlık işlemlerini gerçekleştirebilecek. Borsa, Crypto.com uygulamasının mevcut olduğu tüm piyasalarda aşamalı olarak başlayacak. Geçtiğimiz aylarda indirimli Bitcoin alma kampanyasını başarılı bir şekilde tamamlayan platform, yine çok büyük oranda indirimli Bitcoin satışı yapacak.

%50 İndirimli Bitcoin

Crypto.com dönüm noktası olarak nitelendirdiği bu adımı kutlamak için 2 milyon ABD doları pay ile %50 indirimli Bitcoin Syndicate Special’ı kullanıcılarına sunacak. Bu etkinlik 8 Eylül 2020 Salı günü Crypto.com borsasında Türkiye saatiyle 09:00’da başlayacak. Kullanıcıların etkinliğe katılabilmeleri için Crypto.com’a üye olmaları, borsada minimum 5.000 CRO stake işlemi yapmaları ve son 30 gün içindeki borsada 5.000 dolarlık işlem gerçekleştirmiş olmaları gerekiyor. Bu şartları yerine getiren kullanıcıların %50 indirimden faydalanabileceği ifade ediliyor. Üye olunduğunda bir kaç dakikalık kimlik doğrulama işlemi yaparak süreci tamamlayabilirsiniz.

Katılımcıların ne kadar CRO stake miktarının olması gerektiğine ise aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Platforma üye olduktan sonra 50’den fazla kripto para ile deposit yapıp platform üzerinden CRO alıp Stake edebilirsiniz. Ve ayrıca staking ile %20’ye varan oranlarda kazanç sağlayabilirsiniz. Staking; kripto varlıklarınızı belirli sürelerde platform üzerinde faize yatırmak anlamına gelmektedir.

Buna ek olarak bu özel günü kutlamak için Crypto.com Twitter’da da takipçilerine toplamda 50.000 dolarlık ödül dağıtıyor. Bu ödül için de katılımcılardan yine bir Crypto.com hesaplarının olması, Twitter’da Crypto.com’un sayfasını takip etmeleri, çekiliş ile ilgili tweet paylaşımını beğenmeleri ve bu gönderiyi retweet yapmaları bekleniyor.

Crypto.com’un hem websitesini hemde mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

Crypto.com Stake İşlemlerinden Kazanç Sağlamak

Crypto.com’da stake işlemlerinde 3+1 yöntem uygulanıyor. Hadi bunlara bir göz atalım:

Kart İle CRO Stake İşlemi (Mobil uygulama için)

  • Yıllık %18’e kadar faiz getirisi sağlıyor ve haftalık ödeniyor.
  • Fiziksel kartınızı yükseltmeden daha yüksek kartların stake avantajlarından yararlanabilirsiniz.
  • Crypto Earn’de daha yüksek faiz oranı gibi ek avantajlar sağlıyor.

Crypto Earn’e Yapılan Yatırımlar (Mobil uygulama için)

  • Geniş kripto para yelpazesi bulunuyor.
  • Tek seferde çoklu yatırım fırsatı sunuyor.
  • Haftalık ödenen faiz getirisine sahip.

Borsa Üzerinden CRO Stake İşlemi

  • Yıllık %20’ye kadar faiz getirisi bulunuyor ve günlük ödeniyor.
  • Alım-satım işlemlerinde daha düşük işlem ücreti, Syndicate indirimli satış etkinliklerine katılım imkanı ve ödeme avantajları gibi ek avantajlar sunuyor.

Ayrıca tüm bunlara ek olarak Crypto.com üzerinden kullanıcılar, Soft Staking özelliğinden de faydalanabiliyor.

Crypto.com Nedir?

Crypto.com, tüm dünyada kripto para benimsenmesini arttırmayı kendine görev edinmiş bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Aslında 2017 yılında kullanıcı ile buluşan Crypto.com ilk olarak VISA destekli kripto kartlar sunarak hizmet hayatına başladı. O dönemden bu yana da hizmet yelpazesinin oldukça genişlediğini görüyoruz. Crypto.com ile kullanıcılar, VISA destekli ödül kartlarının beş statüsünden birini seçebilir. Bunun yanı sıra Crypto.com kullanıcıları, borsa ile her türlü kripto para alım satım işlemini de gerçekleştirebiliyor.

Öte yandan kullanıcılar Crypto.com’un kartıyla entegre bir mobil uygulama indirerek hem platformu hem kartları kullanmaya başlayabilir. Ayrıca Crypto.com kullanan kişiler platform üzerinden kripto ödemelerini kabul edebiliyor ve platformun kredi avantajlarından faydalanabiliyor. Bunlara ek olarak Crypto.com’un ekibinde de dikkat çeken isimler bulunuyor. Özellikle açık düşünen, becerikli, azimli, büyük düşünen, kendi işi gibi çalışan ve mütevazi kişilerle çalışmayı tercih eden Crypto.com’un CEO’luk koltuğunda BEECRAZY’nin kurucusu Kris Marszalek oturuyor. Firmanın CFO’luk görevini 15 yıllık tecrübesi ile Rafael Melo yürütürken bir hacker, ürün tasarımcısı ve girişimci olan Gary Or da CTO’luk görevini üstleniyor.

Tüm bu avantajlardan ve ödüllerden yararlanmak ve gelecek etkinlikler için Crypto.com’a bu linkten üye olabilirsiniz.

Ayrıca 8500 kişilik Crypto.com Türkçe Telegram grubuna katılıp son bilgileri alabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.