Reklam

Gizemli Balina, Floki Inu (FLOKI) Varlıklarını Agresif Bir Şekilde Artırıyor!

Anonim bir Binance Akıllı Zincir balinası, 3.4 milyon dolar değerinde Floki Inu alımı yaptı.
18:30
4 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Anonim bir BNB balinası, 3.4 milyon dolar değerinde Floki Inu satın aldı. FLOKI fiyatı bu hareketliliğin akabinde %30 artış trendi yakaladı. Kalabalık bir grup olan şaka kripto paralar arasında öne çıkmayı başaran Floki, bugünün en fazla yükselen altcoin’lerinden oldu.

Balina Hareketliliği

Anonim bir Binance Akıllı Zincir balinası, 3.4 milyon dolar değerinde Floki Inu alımı yaptı. Balina, kademeli FLOKI alımı izlerken şu anda elinde 12 milyar FLOKI token’ı bulunduruyor. İlk alım yaklaşık bir gün 13 saat önce yapıldı. Floki balinası 218.000 token seçimiyle başlangıcı yaparken daha sonra 10.5 milyon cüzdana eklendi. En büyük satın alma işlemi geçtiğimiz gün bir saat içerisinde 8 milyar Floki Inu satın alımı ile gerçekleşti. Son işlem 17 saat önce 7b75 ile biten cüzdanın ek bir milyar FLOKI topladığı zamanda kaydedildi.

Balina hareketleri, şaka kripto paraların dopingi oldu. Balinalar, yüksek volatiliteye sahip şaka kripto para varlıklarını agresif bir şekilde artırdı. Bu artış fiyatlara yansırken FOMO etkisine yol açtı. Bu sayede meme coin’ler çok kısa sürede inanılmaz fiyat yükselişleri görme imkanı buldu.

Fiyata Nasıl Etkisi Oldu?

Floki Inu fiyatı, kısa sürede %30’un üzerinde değer kazandı. Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla FLOKI, 24 saatlik zaman diliminde 0.00004 dolarlık zirvenin ardından %18 geri çekildi. Balina eylemleri aslında Floki fiyatına önemli derecede yansımadı. CMC verilerine göre token’ın günlük işlem hacmi 166 milyon dolar civarında kalırken balinanın alım emirlerinin sadece %2 etkisi oldu.

Ancak mevcut durumda 24 saatlik işlem hacmi %40’ın üzerinde artmış durumda ve FOMO etkisinin gözler önüne seriliyor. Meme coin’lerin yükselişi, Shiba Inu ile patlama yaşamıştı. Kısa sürede %1.000’lik artışları süpüren meme coin’ler, öncü SHIB‘in düşüşe geçmesiyle kazandıkları ilgiyi bir miktar kaybetti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar