X


Gala Coin Nasıl Alınır?

Gala Coin Nasıl Alınır?
21:00
25 Eylül 2021

Gala Coin, GALA oyun sisteminin yerel kripto parasıdır. Kriprografik olarak güvenlidir ve Gala Games ekosistemine özgüdür.

Gala (GALA) Nedir?

Gala (GALA), Ethereum blok zincirinde opere edilir ve ERC-20 standartına uygundur. GALA Games ekosistemi için üretilen ilk oyun olan Town Star, GALA’da en iyi 100 oyuncunun ödüllendirildiği bir yapıya sahiptir. GALA Coin, GALA Games ekosistemi içinde etkileşime giren katılımcılar arasında uygun ve güvenli bir ödeme şekli sağlamaktadır.

GALA hiçbir şekilde hissedarlığı temsil etmez. GALA, kullanıcılarına herhangi bir ücret, temettü, gelir, kâr veya yatırım getirisi vaadi taşımaz. Bu kripto para, Gala Games ekosisteminde kullanılmak üzere oluşturulmuştur. GALA, açık ve zımni hiçbir hak taşımamaktadır.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ethereum blok zincirinde opere edilen ögelere, çeşitli açık kaynaklı ve kriptografik olarak güvenli cüzdanlar, depolama mekanizmaları kullanılarak erişim sağlanıyor. GALA resmi sitesinde uygulamadaki cüzdan, açık kaynaklı, anahtar kelime ile korunan bir yapıdadır. Bir kez cüzdan oluşturulduğunda o cüzdanda saklanan fonlara ve ögelere yalnızca sahibi erişebilir.

GALA Coin Nereden Alınır?

GALA Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. GALA Coin; Binance platformunda GALA/BTC, GALA/BNB, GALA/USDT ve GALA/BUSD paritelerinde işlem görüyor. GALA Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 0.063  dolardan alım satım işlemi görüyor.

GALA Coin satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de GALA Coin satın alabilirsiniz. GALA/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. GALA/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından GALA Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar