X


Şaka Değil Gerçek: Dogecoin Kopyası Bir Başka Altcoin, Yüzde 1000 Arttı!

Buff Doge Coin, son 24 saat içerisinde neredeyse yüzde 1000 artarak inanılması güç bir performansa imza attı.
20:02
25 Eylül 2021

Kripto para piyasası katılımcıları 2021 yılında şaka altcoin’lerin yüzlerce kat artışına tanık oldu. Onlarca Dogecoin kopyası proje, hype ile inanılmaz ralliler kaydetti. FOMO’ya kapılan binlerce yatırımcı bu altcoin’lere akın ederek zengin olma hayali peşinde koştu. Şaka kripto para örneklerinin en yenisi ise Buff Doge Coin oldu.

Yeni Yıldız: Buff Doge Coin

Buff Doge Coin, son 24 saat içerisinde neredeyse yüzde 1000 artarak inanılması güç bir performansa imza attı. Coinmarketcap verilerine göre geçtiğimiz gün 0,0000000025 dolardan işlem gören Buff Doge Coin, saatler içerisinde 0,0000000262 dolara tırmandı. Bu inanılmaz ralli sonucunda Buff Doge Coin düşüş eğilimine girdi.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Buff Doge Coin, kendisini şöyle tanıtıyor:

Buff Doge Coin, Dogecoin’in Buff versiyonudur. Buff Doge Coin, her yakım miktarını bir önceki yakıma göre ikiye katlar ve bu sayede aşırı hiper deflasyonisttir. Porje, hayvan barınakları ve çevreyi koruma gibi ciddi bir misyona sahiptir. Doğayı yok ederken insanı ve hayvanları da yok ediyoruz. Bir parçayı yok edersek diğerleri de etkilenir. Bu hayattaki en önemli misyonun insan, hayvan ve doğa olmak üzere her türlü yaşamla uyum işim yaşamak olduğuna inanıyoruz. Kendi dışında neyi yok edersen kendi içinde bir parçayı da yok edersin. Bu bağlamda geliştirici kârının bir kısmı hayvan barınağı ve çevreyi koruma adına bağışlarda kullanılacaktır.

Şaka Kripto Paralarda Artış Sürüyor

Dogecoin’in ardından şaka kripto para sayılarında artışlar kaydedildi. Bunlardan en popülerleri Shiba Inu, Floki ve Baby Doge Coin olurken kısıtlı zaman içerisinde silinip giden sayısız proje oldu. Buff Doge Coin, bu zorlu maratonda kendine yer edinebilecek mi orası meçhul ancak böyle bir yapı ile kendini kanıtlaması oldukça zor gözüküyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar