X


Popüler Kripto Paralarda Son Durum: Holochain (HOT), BitTorrent (BTT), Shiba Inu (SHIB) Yorumları

Holochain, BitTorrent ve Shiba Inu fiyatında son durum.
21:30
25 Eylül 2021

Kripto para piyasası, lider Bitcoin’in 42.000 dolar ila 43.000 dolarlık fiyat bandı arasındaki seyri ile yatay bir görünüm belirledi. Holochain (HOT), BitTorrent (BTT) ve Shiba Inu (SHIB) düşüşü en çok hisseden popüler altcoin’lerden olurken toparlanma evresinde işlem görüyor.

Holochain (HOT)

Ülkemizde son derece popüler olan Holochain, son kaydedilen geri çekilmede uzmanların kritik olarak nitelendirdiği 0.010 dolar bayrağını kaybetmişti. HOT, gün içerisinde 0.007896 dolar ile 0.0083 dolar arasındaki fiyat bandında seyir sürdü. HOT, yaklaşık 6 ay önce inanılmaz bir ralli ile 0.031 dolara dokunarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bir süredir sessiz olan Holochain ekibi, 21 Eylül’de yeni bir etkinlik duyurdu. Dev Camp 8 etkinliği 28 Eylül tarihinde planlanırken ekosistemin geliştirilmesi üzerine çalışmaları kapsayacak. Holochain, ATH seviyesinin %74 uzağında konumlanırken yükselişin anahtar seviyesi 0.010 dolar olarak belirtiliyor.

BitTorrent (BTT)

Popüler kripto para birimi BitTorrent Token (BTT), gün içerisinde kayda değer bir fiyat hareketine imza atmayı başaramadı. BTT fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.003256 dolardan alım satım işlemi görüyor. BTT günlük işlem hacimlerindeki %22’lik düşüş yükseliş için gerekli olan momentumun yetersizliğini ortaya koyuyor.

Genel piyasa trendini izleyen BTT, yaklaşık 6 ay önce 0.014 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine dokunmuştu. BTT, bu hafta 0.0039 dolarlık kritik bölgeyi aşma girişimlerinde bulunsa da henüz başarılı olamamıştı.

Shiba Inu (SHIB)

En popüler ikinci şaka kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), gündemin erimesi ve genel piyasa trendinin düşüş eğilimine sahip olması nedeniyle ivme eksikliği yaşıyor. Shiba Inu’da son 24 saatlik işlem hacimleri %33’lük büyük bir düşüş kaydetti. SHIB, borsa listelemeleri etkisiyle 0.0000095 dolara kadar uzanmıştı. Ancak ekosistemin henüz gündem yaratamaması fiyatların sabit seyrine yol açıyor.

Popüler şaka kripto para Shiba Inu (SHIB), uzmanların takip edilmesi gereken altcoin’ler listesinde bulunuyor. 0.0000070 dolar ila 0.0000080 dolar arasındaki seyrini sürdüren SHIB, bu bölgenin aşılması durumunda fiyatından bir sıfırı silme potansiyeline sahip altcoin’lerden biri olarak görülüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar