X


Ünlü Fon Yöneticisi’nin Dudak Uçuklatan Tahmini! Bu Altcoin’de 10x Bekliyor

Real Vision’ın CEO’su olan Raoul Pal, 10x artış beklediği altcoin'i açıkladı.
09:36
26 Eylül 2021
Ünlü Fon Yöneticisi'nin Dudak Uçuklatan Tahmini! Bu Altcoin'de 10x Bekliyor

Wall Street emektarı Raoul Pal, kripto para piyasasındaki düşüşlere rağmen bu popüler altcoin’de büyük artış beklediğini belirtti. Öyle ki Pal, yaşadığı sorunlara rağmen popüler altcoin’de 10 kat artış bekliyor.

Raoul Pal XRP’de 10 Kat Artış Bekliyor

Eski bir riskten korunma fonu yöneticisi ve Real Vision’ın CEO’su olan Raoul Pal, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından açılan bir davaya rağmen, küresel ödeme varlığı XRP‘nin büyük bir risk-ödül oranına sahip olduğunu söyledi.

Raoul Pal, Savvy Finance ile yaptığı yeni bir röportajda, popüler kripto para biriminin neden yükselişe devam edeceğini paylaştı ve açıklamalarında şu ifadelere yer verdi;

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

XRP büyük bir risk ödülü. Bu güne kadar her davayı gördük, her biri iyi oldu. Zaten herkes olayların ardından temize çıktı ve bu olaylar bir süre önceydi. Davanın sonucunda her iki tarafta da suçluluk kabulü olmayacak, para cezası ödenecek ve sonra XRP serbest kalacak.”

Eski Goldman Sachs yöneticisi ayrıca popüler altcoin‘in fiyatında yükseltmeye yardımcı olacak faktörleri de belirliyor.

“XRP ile ilgili ilginç olan şey, oldukça fazla kullanım durumu olmasıdır. Şimdi, bir grup Bitcoin insanının bundan nefret ettiğini biliyorum, yeterince merkezi değil, bu çok da önemli değil. İnsanlar kullanıyor mu? Evet, çoğu insanın fark ettiğinden çok daha fazlası ve bu kurulumla ilgili şaşırtıcı olan şey, borsaların hiçbirinde satın alamayacağınız ve Bitsel ETF’DE olmamasıdır.

Pal ayrıca, Ripple’ın düzenleyicilerle olan yasal savaşında kaybetme olasılığına rağmen XRP’ye hala bahis yapmaya değer olduğunun altını çiziyor.

“En kötü ihtimal hala var mı? Evet var. En kötü durumun %50 düşüş olduğunu varsayalım, en iyi durum ise buradan 10 kat artması, bu yüzden önümüzdeki üç ila altı ay boyunca bu riski alacağım.”

XRP’de Güncel Durum

Popüler kripto para birimi XRP, sorunlarla mücadele ederken son 1 haftada %15’lik bir düşüş kaydetti. Ripple‘ın XRP’si, piyasadaki son düşüşten hemen önce 1 dolar bandının üzerinde işlem görüyordu.

XRP Eylül ayı başında hızlı bir artış başlattı ve son 3 ayın en yüksek seviyesi olan 1.45 dolar seviyesine kadar ulaşmayı başardı. Ancak XRP bu seviyeden hızlı bir düşüş başlattı ve 1 doların altına geriledi.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %2.41’lik düşüş yaşayan XRP, şu anda 0.92 dolar seviyesinde hareket etmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar