Fetch (FET), Stellar (XLM) ve Bluzelle (BLZ) Uzman Yorumları! Altcoin Fiyat Tahminleri!

Özet

  • FET Coin fiyatı 0,25 dolar üstü kapanışlarda 0,34 dolara ulaşabilir.

  • XLM Coin için 0,13 dolar üstünde 0,16 hedefi bulunuyor.

  • BLZ Coin hafta sonu kritik 0,125 dolar direncini aştı.

  • Piyasaya etkisi: Pozitif
19:10
4 Eylül 2023

Geride bıraktığımız haftada yatırımcılar roller coaster’a binmiş gibiydi. Çok kısa sürede fiyatların yükselip düştüğüne şahit olduk. Kripto para piyasalarının lunapark hız trenini andıran hareketleri alışık olduğumuz bir anormallik. Ancak zirvede kalmayı başaranlar ve piyasanın genelinde meydan okuyanlar da oldu. Bu da az sayıda yatırımcının haftayı mutlu geçirmesini sağladı.

Fetch (FET) Coin Yorum

Kripto piyasası hafta sonu boyunca nispeten istikrarlı seyrederken bazı altcoinler pozitif ayrıştı. BTC ise haftayı başladığı yere yakın bitirdi ve aradaki kazançlar bir rüya gibi gelip geçti. FET fiyatı 10 Haziran’dan bu yana yükselen bir destek çizgisi boyunca arttı. Bu çizgi son olarak 17 ve 22 Ağustos’ta olmak üzere birçok kez doğrulandı. Sonuncusu daha yüksek bir dip oluşturdu ve artış oranını hızlandırdı. 2 Eylül’de FET fiyatı 0,25 dolarlık yatay direnç alanının üzerine tırmandı.

Bu bölgenin destek olarak korunması umuluyor ve RSI son kırılmayı destekliyor. FET yükselişi devam ederse sonraki durağı muhtemelen 0,34 dolar olacak. Ancak 0,25 dolar altı kapanışlar yeniden 0,2 dolar bölgesine geri çekilmeyi tetikleyebilir.

Stellar (XLM) Grafik Yorumu

XLM fiyatı, azalan bir direnç çizgisini takip ederek 13 Temmuz’dan bu yana düşüş gösterdi. Bu düşüş 17 Ağustos’ta 0,10 dolara kadar sürdü. Fiyat daha sonra sıçrayarak 0,110 dolarlık yatay destek alanını doğruladı ve alım baskısının bir işareti olarak kabul edilen uzun bir alt fitil oluşturdu.

XLM, 2 Eylül’de daha yüksek bir düşük seviye oluşturduktan iki gün sonra direnç çizgisinden çıktı. Hat 52 gündür yerinde durduğundan, hattın kırılmasının önemli bir rallinin başlayacağı beklentisini oluşturdu. Ancak kırılmaya rağmen fiyat 0,130 dolara yakın işlem görüyor. Eğer BTC sakin kalmaya devam eder ve XLM Coin boğaları yeniden hücuma geçerse 0,16 dolara kadar yüzde 30’luk bir artış görebiliriz. Aksi senaryoda 0,11 dolar hedefleniyor.

Bluzelle (BLZ)

BLZ fiyatı, 7 Ağustos’ta daha yüksek bir dip oluşturduğundan beri arttı. Başlangıçta fiyat 0,125 dolarlık yatay direnç alanının üzerine çıkamamıştı. Fakat hafta sonu fiyatın bu bölgeyi aştığını gördük. Eğer üzerinde kapanışlar gelirse yüzde 50 artışla 0,22 dolara sıçrayabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar