X

Bitcoin, Yeniden Yükseliş İvmesi Kazanarak Yukarı Yönlü Fiyat Hareketleri Kaydetmeye Başladı!

Bitcoin, yeniden bir yükseliş ivmesi kazandı ve kaydettiği değer artışları ile birlikte önemli direnç seviyelerini aşmayı başardı.
08:00
15 Kasım 2021

Lider kripto para birimi Bitcoin, 15 Kasım Pazartesi gününün ilk saatlerinde, yukarı yönlü fiyat hareketleri kaydederek 66.000 dolar fiyat seviyelerine ulaştı.

Bitcoin, Volatilitesi Yüksek Fiyat Hareketlerine Devam Ediyor

Son aylarda yüksek volatiliteli fiyat hareketleri kaydeden Bitcoin, bu fiyat hareketlerine Kasım ayında da devam ettti. Bitcoin, 69.000 dolar fiyat seviyelerine yükselerek tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşsa da, kısa bir süre içerisinde yayılan Evergrande iflas haberi ile birlikte aşağı yönlü fiyat hareketleri kaydetmeye başladı. 69.000 dolar fiyat seviyelerinden 63.000 dolar fiyat seviyelerine gerileyen lider kripto para birimi, bir süre bulunduğu seviyelerde konsolide oldu. Ancak Bitcoin, 15 Kasım 2021’in erken saatlerinde başlayan yükseliş hareketleri ile birlikte tekrardan yukarı yönlü bir ivme kazandı ve değer artışları kaydetmeye başladı.

Günün İlk Saatlerinde Kaydedilen Yukarı Yönlü Fiyat Hareketleri

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Son düşüşünden bu yana bir süredir konsolide olan Bitcoin, günün erken saatlerinde yeniden bir yükseliş ivmesi kazandı ve yukarı yönlü fiyat hareketleri kaydetti. Bitcoin, 63.000 dolar fiyat seviyelerinden başlattığı değer artışları ile birlikte 66.200 dolar fiyat seviyelerine ulaşarak son bir hafta içerisindeki kaydettiği değer kayıplarını büyük ölçüde toparlamayı başardı. 66.200 dolar fiyat seviyelerinden bir miktar geri çekilerek 65.700 dolar fiyat seviyelerine gerilese de, lider kripto para birimi kritik bir haftanın sonunda, haftalık kapanışını oldukça önemli bir seviyede yaptı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar