X

Ethernity Chain Coin Nedir?

Ethernity Chain, kullanıcıların, NFT'lerin artan popülaritesinden yararlanmalarını sağlayan blok zinciri tabanlı bir platformdur. 
13:53
2 Ağustos 2021

Ethernity Chain, kullanıcıların, değiştirilemez token’ların (NFT’ler) artan popülaritesinden yararlanmalarını sağlayan blok zinciri tabanlı bir platformdur. Geliştiriciler bunu, kimliği doğrulanmış NFT’lerle merkezi olmayan bir finans (DeFi) geçiş projesi olarak konumlandırıyor. Ethernity Chain ekosisteminde, tüm NFT’ler zincir üzerinde alınıp satılabilir.

Ethernity Chain (ERN) Nedir?

Ethernity Chain, 8 Mart 2021’de crowd satışının gerçekleştiği Polkastarter platformunda finanse edildi. Proje, topluluğun tüm aktif üyeleri için ERN tokeninin değerini artırmak için uygun koşullar yaratmaya çalışıyor.

ERN’yi başlatmadan önce Ethernity, Black Edge Capital, Morningstar Ventures, Spark Digital Capital, Woodstock ve Genesis Block Ventures tarafından desteklenen bir dizi stratejik yatırımdan geçti.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ethernity, blok zinciri, müzik ve eğlence endüstrilerinde önde gelen isimlerle ortaklıklar yoluyla NFT tabanlı dijital sanatı yaygınlaştırma ve hayırsever amaçları destekleme hedefini sürdürüyor.

Öte yandan Ethernity Chain, ünlülerin sanat eserlerinin veya ısmarlama kart token’larının reklamını yaparken, hayır kurumları için para toplamalarını sağlar. Ethernity Chain, sanatçılara, markalara ve etkileyicilere platformda NFT satmaları için kolay bir yol sunar.

Nick Rose Ntertsas tarafından oluşturulan Ethernity Chain, takas edilemeyen tokenleri (NFT’ler) ve bunların hayır kurumlarına ve genel halka sağlayabileceği fırsatları araştırıyor.

Ayrıca Nick Rose Ntertsas, Ethernity Chain’in CEO’su ve kurucusudur. Ayrıca Global Wildlife Conservation’da baş dijital görevli olarak görev yapmaktadır. Bundan önce, Yunanistan’da çeşitli konaklama projeleri ve 10X Capital kripto para birimi fonu kurdu.

Bunlara ek olarak Ethernity, spor, müzik, film, oyun, teknoloji ve eğlence dünyasının en iyi sanatçılarını ve yıldızlarını içeren doğrulanmış sanat eserlerini açık artırmaya çıkaran, kimliği doğrulanmış birinci sınıf bir NFT projesidir.

Bu dijital sanat eserlerinin her biri artı AR kilitlenebilir öğeleri, sanal dünya entegrasyonu ve gerçek dünya koleksiyonları, değiştirilemez token’lar (NFT’ler) olarak temsil edilir. Parçalar, hayır kurumlarına bağışlanmak üzere toplanan tüm fonların bir kısmı ile tanınmış halka açık kişiler ve IP’leri içeriyor.

Ethernity Chain, DeFi’nin faydasını birleştirir ve önemli şahsiyetlerden ve köklü dijital sanatçılardan nadir, tahsil edilebilir içeriğe özel bir boru hattı oluşturmak için NFT’lerle birleştirir.

ERN Coin Yorum

Özellikle son zamanlarda gelişen NFT alanı göz önüne alındığında ve bu durum Ethernity’nin avantajları ile birleştiğinde ERN coin’e olan ilgi daha net anlaşılabilir. Yatırımcıların ETN coin ilgisini ise güncel ve tarihsel verilere bakarak daha net anlayabiliriz.

CoinMarketCap verilerine göre yazının yayına hazırlandığı sırada dolar karşısında 7,96 USD ile işlem gören Ethernity Chain Coin, Bitcoin (BTC) karşısında da 0.0002002 BTC ile işlem görüyor. Ethernity Chain Coin’in 27 Mart 2021’de 74,13 dolar ile en yüksek seviyeyi ve 8 Mart 2021’de de 2,72 dolar ile en dip seviyeyi gördüğünü belirtmekte fayda var.

Bunlara ek olarak ERN Coin toplam arzının 30.000.000 ERN Coin olacağı da yapılan açıklamalar arasında yer alıyor.

Ethernity Chain Coin Nasıl Alınır?

ERN Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

ERN Coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından ERN Coin’in işlem gördüğü Tether (USDT), Binance Coin (BNB) ve BUSD alarak ERN işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunlara ek olarak Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar