ETH’de Hedef Veren Analist Bu Altcoin’i İşaret Etti: DCA’lamak İçin Harika Bir Zaman

Kripto para analisti Credible, kripto para piyasası yeni bir yıla girerken en büyük altcoin Ethereum'da (ETH) ve bir rakibinde yükseliş beklediğini söyledi.
14:30
3 Ocak 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Yakından takip edilen anonim kripto para analisti ve trader’ı Credible, kripto para piyasası yeni bir yıla girerken en büyük altcoin Ethereum‘da (ETH) ve önemli bir rakibi olarak gösterilen bir altcoin’de yükseliş beklediğini söyledi.

Analistin İşaret Ettiği O Altcoin

Credible olarak bilinen anonim kripto para analisti ve trader’ı, 335 binden fazla Twitter takipçisine şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinden (ATH) yüzde 93’ün üzerinde düşen Hedera‘ya (HBAR) dolar maliyet ortalaması (DCA) bazında baktığını belirterek “Yaklaşık 12 aylık bir konsolidasyonun ardından 12x koştuğumuz son hareketin başladığı noktaya geri döndük. HBAR’da yükseliş beklemeye başladıysanız bence dolar maliyet ortalamasında alım yapmak için harika bir zaman.” dedi.

HBAR, standart Blockchain teknolojisinin daha hızlı, daha verimli ve daha güvenli bir versiyonu olmayı amaçlayan Hedera Hashgraph sisteminin yerel token’ıdır. Gossip olarak bilinen fikir birliği protokolünü kullanır ve sisteminin omurgası olarak Yönlendirilmiş Asiklik Grafiği’ni (DAG) içerir.

HBAR, bu yazının hazırlandığı sırada 1 milyar doların biraz altında bir piyasa değeri ve maksimum 50 milyar token arzına sahip ve şu anda 25 milyarı token dolaşımda. Hedera, dolaşımdaki arza kıyasla büyük bir maksimum arza sahip olsa da Credible, boğa piyasası geldiğinde bunun bir sorun olmayacağını ifade ederek, “Bence bu gerçekten bir sorun deği. İnsanlar sadece düşüş trendindeki fiyat hareketini rasyonalize etmek istiyor ve temellerine karşı çıkamadıkları için ‘kötü tokenomik’ görmezden gelinebilir. Tekrar yükselmeye başladığımızda bu argüman geçerli olmayacak.” dedi.

Analistin Ethereum Analizi

Hedera’nın ardından Ethereum’a geçen kripto para analisti Credible, bin 400 dolar seviyesine yakın kısa vadeli bir fiyat hedefi koydu. Bu hedef seviye ETH için mevcut fiyatlardan yaklaşık yüzde 16’lık bir yükseliş olması anlamına geliyor:

Son kez aşağıya doğru hareket ettik ve yerel dip seviyelerimizi aldık, şimdi birinci hedefe kadar devam etmek istiyoruz. Geride bıraktığımız iki eşit dip setine dikkat edin, bunlar için daha sonra geri döneceğimizi umuyorum.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar