Düşüşe Rağmen Son 24 Saatte En Çok Bu Altcoin’ler Yükseldi!

Piyasada yaşanan genel düşüş görünümüne rağmen bazı altcoin’ler çok ciddi artış hamleleri yaptı ve yatırımcısını sevindirdi. 
12:20
29 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para birimlerinde kırmızı görünüm devam ediyor. Ancak çoğu altcoin, Bitcoin (BTC) ile birlikte geri çekilirken bazı altcoin’lerin piyasanın tersi yönde hareket ettiklerini görüyoruz. Peki son 24 saatte kazandıran kripto para birimleri hangileri oldu?

Son 24 Saatte En Çok Yükselenler

Coingecko’dan elde edilen verilere göre Proxy (PRXY) son 24 saatte %7.380 artış yaşadı ve en çok kazanç kaydeden kripto para birimi oldu. Bitcoin Proxy, Bitcoin’i işlem ücreti ve slippage olmadan DeFi’ye getirmek için Polygon teknolojisinden yararlanan kurumsal düzeyde wrapped Bitcoin çözümü sunuyor.

Öte yandan PRXY’yi ,son 24 saatte kaydettiği yaklaşık olarak %3.000’lik artış ile PumpETH (PETH) takip ediyor. PumpETH temel olarak rewarding-rebase token’ı olarak tanımlanıyor.

Bunlara ek olarak son 24 saat içinde BabyCatGirl (BBYCAT) yaklaşık olarak %1.867, Luyuka (LYK) %643, Primecoin (XPM) %250 ve Uland (ULAND) %203 artış yakalayarak en çok kazandıran kripto para birimleri oldu.

Son 24 Saatte En Çok  Düşenler

Yine CoinGecko’dan elde edilen verilere göre son 24 saat içinde yaşadıkları yaklaşık %100’lük düşüşler ile en çok kaybettiren iki kripto para birimi CryptoMafia (CMF) ve ChickenZilla (CHKN) oldu.

Bunların yanı sıra Animal Tycoon (AMT) son 24 saat içinde yaklaşık olarak %99, CarsAutoFinance (CAF) %91, Green Eyed Monsters (GEM) %82 ve MetaCat (METACAT) %81 gerileme yaşadı.

Bu noktada fark edeceğiniz gibi hem en çok düşen hem de en çok yükselen çoğu kripto para birimi henüz adı duyulmamış olan kripto para birimleri. Genel kripto para piyasasının yönü ise aşağı yönlü ilerlemeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar