X


DeXe Coin Nasıl Alınır?

DeXe Coin Nasıl Alınır?
18:14
16 Temmuz 2021

DeXe token, açık ve izinsiz sistemi etkinleştirerek protokol kurallarının takip edilmesini ve katkıda bulunan katılımcılara avantajlar sağlar.

DeXe (DEXE) Nedir?

DeXe, en iyi yatırımcıların stratejilerini izlemek için tasarlanmış merkezsiz bir sosyal alım satım platformudur. DeXe Network, DeXe DAO tarafından opere edilen merkezsiz bir alım satım ve varlık yönetimi platformu görevi görür. DeXe Coin, platformun ERC-20 tabanlı yerel token’ıdır. DeXe platformunda, yatırımcılar başarılarına bağlı olarak strateji abonelerinden komisyon alır.

DeXe, Defi ortamında türünün tek örneği bir tasarımla alım satım aracı oluşturan benzersiz bir üründür. Geliştirici ekip, bu ürünü 2019’dan bu yana tüm deneyim ve endüstri standartlarını kullanarak geliştirmektedir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Dexe.network, DAO ilkelerine göre çalışır. Ağdaki herhangi bir kullanıcının kişisel bir cüzdandan geçen tüm finansal işlemleri tamamen kontrolü altında tutar. Sürece üçüncü bir taraf müdahale edemez. Güvenli ve merkezsiz bir para yönetimi aracının gerekliliği yadsınamaz. Dexe, herhangi bir kullanıcıya merkezsiz bir ortama güvenli bir şekilde yatırım yapma, riskleri ve finansmanı sadece kendi cüzdanını kullanarak kontrol etme fırsatı sunar.

DeXe DAO’ya katılan yeni üyelerin hem girişi hem de çıkışı izinsizdir. İsteyen herkes DeXeLightPaper’da ayrıntılı olarak açıklanan token satışı sırasında veya bundan sonra süreçte DeXe token satın alarak üye olabilir. Her bir DeXe, üyeye bir oy hakkı verir. Böylece hissedarlık sistemine benzer bir sistem oluşturulur.

DEXE Coin Nereden Alınır?

DEXE Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. DEXE Coin; Binance platformunda DEXE/ETH ve DEXE/BUSD paritelerinde işlem görüyor. DEXE Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 3.68 dolardan alım satım işlemi görüyor.

DEXE satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen iki pariteden de DEXE Coin satın alabilirsiniz. DEXE/BUSD işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. DEXE/BUSD arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından DEXE Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar