X


Dev Şirketten Kullanıcılarına Cardano (ADA) Müjdesi

Simplex kullanıcıları artık popüler kripto para ADA'yı Apple Pay ve kredi kartları ile satın alabilecekler.
22:45
28 Nisan 2021

İsrail merkezli dev ödeme hizmeti sağlayıcısı Simplex, sistemine Cardano’yu (ADA) entegre ettiğini açıkladı. Simplex kullanıcıları artık popüler kripto para ADA’yı Apple Pay ve kredi kartları ile satın alabilecekler.

Simplex Geniş Ürün Yelpazesine Cardano’yu Dahil Etti

Önde gelen ödeme hizmetleri sağlayıcısı Simplex, Cardano entegrasyonu ile desteklediği geniş kripto para yelpazesine bir yenisini daha ekledi. Bu hizmetle birlikte kullanıcılar banka havalesi, Apple Pay ve kredi kartı yoluyla ADA’yı satın alabilecekler.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Simplex gibi lider firmaların bu adımları kripto paralar adına önem teşkil ediyor. Kripto para birimlerinin her zamankinden daha popüler hale geldiği bu zamanlarda yatırımcılar, özellikle yeni başlayanlar için favori kripto paralarını sorunsuz bir şekilde satın almak çok önemli hale geldi.

Şirketin paylaştığı basın açıklamasına göre, Cardano’nun hızlı gelişimi ve artan benimsenmesinin bu kararda etkili olduğu bildirildi. Charles Hoskinson liderliğindeki proje, DeFi ve e-ticaret dahil olmak üzere birçok alanda çeşitli girişimlerine son hızda devam ediyor.

Şirket Yetkililerinin Cardano Yorumu

Simplex yetkilileri entegrasyondan oldukça memnun olduklarını şu sözlerle ifade etti: “Cardano’da görülen ilgi; sadık bir yatırımcı grubunun, gelişen bir topluluğun ve başarıların ürünüdür. ADA’nın popülerliği ve çekiciliği artarken yatırımcılar ve geliştiriciler yenilikler keşfetmeye devam edecekler. Kullanıcılarımız herhangi bir Simplex iş ortağı aracılığıyla banka/kredi kartı, Apple Pay, SEPA veya SWIFT transferleriyle ADA satın alabilirler. “

İsrail merkezli firmanın yetkilileri Cardano altyapısı hakkında şunları kaydetti: “Milyarlarca veriyi koruyacak kadar güvenli, küresel sistemleri barındıracak kadar ölçeklenebilir ve değişimi destekleyecek kadar sağlam bir proje. Merkezsiz uygalamalara, sistemlere benzersiz güvenlik ve sürdürülebilirlik sağlamak adına öncü teknolojileri bir araya getiriyor.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar