X


Holo Yükselecek Mi: HOT Düzeltmesi Bitti Mi?

2021 yılının en popüler kripto paralarından HOT düzeltmesini bitip bitmediği ve yeni bir rallinin başlayıp başlamayacağı tartışılıyor.
09:03
29 Nisan 2021

2021 yılında özellikle Türk kripto para yatırımcılarının Holo (HOT) ilgisinin en yüksek seviyelerde olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. HOT, sergilediği muhteşem performansı ile dikkatleri çekti ancak daha sonra bir düzeltme yaptı ve şu anda bir konsolidasyon içinde bulunuyor. Analistlere göre konsolidasyonun kırılma yönü fiyat ile ilgili ipuçları verebilir.

HOT Fiyatı

Hot 5 Nisan’da 0,0316 dolar ile rekor kırdıktan sonra düşüşe geçti. Düşüş sırasında her ne kadar 0,0088 dolar bandına kadar geri çekilme yaşanmış olsa da HOT sonrasında yeniden 0,01 dolarlık önemli psikolojik seviyenin üzerine yükselmeyi başardı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Analistlere göre HOT fiyatında yaşanan bu derin düzeltme beklenen bir hamleydi. Çünkü HOT düzeltme öncesinde çok hızlı ve çok fazla yükseldi. Dolayısıyla piyasada karlarını toplamak isteyen yatırımcıların yaptığı satışlar bir satış baskısı oluşturdu ve HOT fiyatındaki düzeltmenin derin bir düzeltme olmasına sebep oldu.

Bunlara ek olarak HOT fiyatında bir düzeltme yaşanmamış olsaydı ve yükseliş bir süre daha devam etseydi sonrasında yaşanacak düşüşün çok daha derin olabileceği de ifade ediliyor.

HOT Fiyat Beklentileri

Piyasada bazı analistler HOT fiyatındaki düzeltmenin bittiğini ve yakın zamanda yeni bir ralli başlayacağını ifade ediyor. Ancak bazı isimler HOT’ın rallisini tamamladığını ve bir daha geçtiğimiz haftalardaki yüksek seviyelerin uzun bir süre görülmeyeceğini düşünüyor.

Örneğin; piyasanın popüler analistlerinden Kaleo, HOT’ın düzeltmesinin bittiğini ve yeni bir ralli için güç topladığını dile getiriyor. Ancak Kaleo yukarı yönlü bir hamle başlamadan önce bazı seviyelerde dirençlerle karşılaşılabileceğinin de altını çiziyor. Dolayısıyla aslında Kaleo da HOT’ta yaşanacak olası bir yükselişte bu sefer dirençlerin daha güçlü olabileceğini düşünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar