Changpeng Zhao Binance’in Yeni Projesini Açıkladı!

Özet

  • Binance Avustralya 2020'de geliyor!
18:00
21 Kasım 2019
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Malta merkezli kripto para borsası Binance, özellikle 2019 yılında diğer kripto para platformlarını geride bırakacak bir performansa imza attı.

Binance Avustralya Geliyor

Binance Launchpad ile hızlı bir giriş yaptığı yıla, Binance Jersey, Binance US ve Uganda içerisindeki kripto para borsası ile devam etti. Changpeng Zhao bunlara ek olarak Türkiye de dahil birçok ülkenin itibari para birimini listeledi ve 180 itibari parayı listeleyene kadar devam edeceğini de vurguladı. CZ, yeni yaptığı bir röportajında ise önümüzdeki aylardaki hedefine dair ipuçları paylaştı.

Changpeng Zhao’nun açıklamalarına göre Binance önümüzdeki aylarda Avustralya içerisinde yeni bir kripto para borsası piyasaya sürebilir ve bu pazara giriş yapabilir. Avustralya vatandaşları şu an için ülkelerinde Binance Lite platformunu kullanabiliyor ancak bu platform InvestbyBit Pvt. Ltd tarafından işletilmekte. Bunun yanı sıra Binance Lite aslında tam bir borsa olarak hizmet vermiyor ve çoğunlukla nakit para karşılığında Bitcoin alım satımını mümkün hale getiriyor.

Binance Lite ve yeni planlanan platformun aynı olmadığını belirten CZ, Binance Avustralya isminin yakında daha çok duyulacağını da ifade etti. Tarih hakkında da açıklama yapan ünlü CEO, şunları aktardı:

”Bu yıl olmayabilir ancak umuyorum ki önümüzdeki yılın başlarında bunu kullanıma açacağız.”

Binance geçtiğimiz günlerde de Türk Lirası’nı platformda resmen listeleyeceğini açıklamıştı. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI