X


CEO Alexandre Dreyfus Duyurdu: Socios, NBA Ekiplerinden Biri İle Daha Anlaştı

Socios ekosistemi, bir NBA ekibini daha planlarına kattı.
17:25
23 Eylül 2021

Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus, NBA ekiplerinden Washington Wizards ile anlaşmaya vardıklarını duyurdu. Socios ekosistemi, bir NBA ekibini daha planlarına kattı. Yapılan açıklamada gelecek planları ile birlikte anlaşmadan duyulan sevinç dile getirildi.

Socios Ekosistemi Genişliyor

NBA ekipleri ile bir bir anlaşma açıklayan Socios, bu önemli alanda tekel konumunda yer alıyor. Golden State Warriors, Philadelphia 76ers gibi popüler ekipleri ekosistmine kazandıran Socios, çalışmalarına hızla devam ediyor. Son olarak Chiliz ve Socios CEO’su Alexandre Dreyfus, Washington Wizards ile anlaştıklarını aktardı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Son dönemde sıklıkla gerçekleştirilen FTO‘lar ile birlikte dikkat çeken Chiliz, operasyonlarını sürdürüyor. Alexandre Dreyfus; basketbol, futbol, e-spor ve birçok alanda boy göstererek yatırımcıların ilgisini çekiyor.

Chiliz, ABD’nin en büyük 3. spor organizasyonu olan NBA’de adımlar atarak büyük yatırımlar yapıyor. NBA takımlarının toplam değeri şu an 40 milyar doların üzerine çıkmış durumda. Reklamlar ve organizasyonlarda inanılmaz rakamların bulunduğu bir ortama giriş yapan Chiliz, geleceğe dair planlarını bu yönde şekillendiriyor.

Chiliz Fiyatı

Chiliz ekosistmenin yerel kripto parası CHZ, yaklaşık 6 ay önce 0.89 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. ATH seviyesinin %67 gerisinde konumlanan Chiliz, yatırımcıların dikkatle takip ettiği altcoin’ler listesinde yer alıyor.

CHZ, kripto para piyasasında görülen son düzeltmede 0.24 dolara kadar gerilemişti. Ancak toparlanma ile 0.29 dolar seviyelerine tırmanan CHZ, 0.30 dolarlık banda uzanmayı hedefliyor. Uzmanlar Chiliz için gelecek adına olumlu grafikler çizerken NBA takımlarının FTO’su ile birlikte hareket bekliyor.

Chiliz (CHZ), bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.2938 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar