X


Bu Altcoin Uçuşa Geçecek! Kripto Kahini Duyurdu Fiyatı ve Market Değeri Düşük Gizli Mücevher!

Bu GameFi projesi ünlü analiste göre ucuz ve patlama potansiyeline sahip!
23:40
30 Eylül 2021

Popüler kripto para kanallarından olan Bitboy Crypto ciddi potansiyeli bulunan ve az bilinen bir altcoini duyurdu. GameFi projesi hali hazırda analiste göre çok ucuz ve piyasa değeri patlamaya müsait görünüyor. Bildiğiniz üzere bir kripto paranın piyasa değeri onun maksimum yükseliş potansiyelini de gösteriyor. Örneğin 32 milyar dolar piyasa değeri olan Cardano (ADA) mevcut fiyatından 10 kat değerlenemez, çünkü marketteki hakimiyet yüzdesi bunu imkansız hale getiriyor.

Polker (PKR)

Polker (PKR), kanıtlanabilir bir adil sistem ve TRNG teknolojisi kullanıyor. Bitboy Crypto kanalına göre sürükleyici, güçlü bir oyun ve Unreal Engine 4’ü kullanan ilk blockchain tabanlı uygulamadır. Ücretsiz olarak oynayıp NFT kazanabiliyorsunuz.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Görsel efektler ve ilgi çekici 3D karakterleri sayesinde VR için de potansiyel taşıyor. Yakın zamanda VR olan mobil uygulamaları da çıkacak. Proje yılın en büyük Polygon etkinliğine ana sponsor olmuştu. Ayrıca, proje kısa süre önce Chainlink fiyat beslemelerini çoklu kripto pazarına entegre ettiğini duyurdu.

Polker (PKR) Ciddi Fiyatlama Yapabilir

Bitboy Crypto bu projenin henüz çok yeni olduğunu ancak gelecekte iyi fiyatlamalar yapabileceğini düşünüyor.

Chainlink ve Polygon ile büyük ortaklıklar kurdular, ben projenin başarılı olacağını düşünüyorum. Polker (PKR) ay’a gidebilir”.

Polker (PKR) toplam 1 milyar arza sahip ve bunun şimdilik sadece %4’ü dolaşımda bulunuyor. Güncel fiyatı buna rağmen 0,0853 dolar seviyelerinde, güncel piyasa değeri ise 3,5 milyon dolardır. Ağustos sonunda yatırımcıların ilgisini çeken Polker (PKR) 0,13 dolara kadar çıkmıştı. Eylül 10-19 tarihleri arasında günlük hacmi 8 milyon dolar ortalamasında olsa da bugünlerde 2 milyon dolara kadar gevşedi. Henüz bilindik bir merkezi borsada listelenmedi şimdilik PancakeSwap gibi platformlardan alınabiliyor. İnternet sitemizde bir projeye yatırım yapmadan önce neleri araştırmanız gerektiğinizi detaylı olarak anlatmıştık bu kılavuzlardan destek alarak projeyi detaylı biçimde araştırmanız yararlı olabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar