reklamı kapat

Blockchain’in Kalbi İstanbul’da Atacak

BtcTurk 20 Şubat’ta düzenleyeceği büyük etkinlikle ilgili detayları paylaştı…
15:00
30 Ocak 2019

Dünyanın dördüncü kripto para borsası BtcTurk, 29 Şubat’ta yaptığı bir basın açıklamasıyla “Blockchain Economy Summit Istanbul” etkinliğinin ayrıntılarını paylaştı.

Uluslararası Blokchain ve kripto para konferansı “Blockchain Economy Summit Istanbul”, Türkiye’nin ilk kripto para alım satım platformu BtcTurk’ün ana sponsorluğunda düzenleniyor. Blockchain teknolojisi ve ekonomisi konusunda dünyanın önde gelen isimlerinin ağırlanacağı konferans,  20 Şubat 2019 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Finansal devrim: Blockchain

Kripto para borsası olmasının yanı sıra BtcTurk Türkiye’de Blockchain teknolojisi ile ilgili bilinç ve farkındalığı artırmak amacıyla da çalışmalar yürütüyor. Borsa ana sponsorluğunu üstlendiği “Blockchain Economy Summit İstanbul” ile Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu ve Orta Asya ülkelerinden yatırımcı ve geliştiricileri, kripto para birimleri ile ilgilenenleri bir araya getiriyor. Zirve süresince Blockchain teknolojisi ve ekonomisi derinlemesine masaya yatırılacak.

Zirvede Kimler Var?

Blockchain teknolojisi ve ekonomisi konusunda dünyanın önde gelen isimlerinin konuşmacı olacağı bu etkinlikte, kripto para birimleri başta olmak üzere Blockchain dünyası üzerine merak edilen her şey konuşulacak. Wall Street analisti Tom Lee, Draper Associates kurucusu Tim Draper, Beyaz Saray Teknoloji Danışmanı Franklin Urtega gibi pek çok ünlü ismin bir gün boyunca Blockchain ekosistemini, uygulamalarını ve geleceğini tartışacağı zirveye, 43 ülkeden toplam 5000 kişinin katılması ve zirveyi 10.000’den fazla kişinin canlı izlemesi planlanıyor.

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen konuşmacıların yanı sıra, BtcTurk CEO’su Özgür Güneri ve BtcTurk CTO’su Ozan Yurtseven de konuşmalarıyla zirvede yer alacak.

Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz…

BtcTurk Hakkında

Türkiye’nin en büyük kripto para işlem platformu BtcTurk, Türkiye’de dijital pazar yeri hukuki standartlarına göre çalışmalarını sürdüren, global ölçekte Blockchain üzerine odaklanan ve Blockchain ile kripto para bazlı teknolojileri üreten, kullandıran bir şirket olarak faaliyet gösteriyor. BtcTurk’ün 570 binin üzerinde kullanıcısı bulunuyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun