Reklam

BitFury CEO’su Brian Brooks’tan Kongre’ye XRP Çağrısı! XRPArmy’i Ayağa Kaldıran Hareket!

BitFury CEO'su Brian Brooks, XRP hakkında önemli ifadeler kaydetti.
19:20
9 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kongre ile yakın zamanda yapılan toplantıda çeşitli şirketlerden kripto CEO’ları, Kongre’yi kriptoyu geleneksel finansal çerçeveden ayırma ve başka bir varlık türü gibi görme çabalarında bulundu. BitFury yöneticisi, XRP ikilemini doğrudan kongreye taşırken önemli ifadelerde bulundu.

Deneyimli CEO’dan XRP Vurgusu

BitFury yöneticisi Brian Brooks, SEC gibi düzenleyicilerin işlevsellik ve çalışma sınırlamadan ona bir menkul kıymet gibi davranmaya istekliyse, Kongre’nin XRP‘yi herhangi bir yasal ABD borsasında listelemesini önerdi. Başarılı iş insanı Brooks, XRP örneğini, dijital veya kripto para varlıkların geleneksel finansal düzenleyici çerçevenin altına koymak ilgili mevcut sorunu belirtmek adına kullandı.

Kripto para birimlerini menkul kıymetler gibi ele almak için bir düzenleyicinin, bazı varlıkların merkezsiz doğası nedeniyle imkansız olan ABD yatırımcılarını korumak adına dijital varlık üzerine tam kontrol sahibi olması gerekir.

Brooks’a göre düzenleyiciler ve yetkililer, dijital varlıkları mevcut tanımların sınırlarını zorlamak yerine oldukları gibi ele almalıdır. BitFury CEO’su, dijital varlıkların insanların ödemeye hazır değere sahip olduğu ve bir tür temel faaliyeti temsil ettiklerini belirtti.

Başarılı isim Brooks, mevcut düzenlemeleri kriptoya karşı daha toleranslı hale getirmeyi ve ABD’nin mevcut ekonomisine herhangi bir tehdit oluşturmadığı için ekonomik alandaki işlevselliği üzerindeki sınırları durdurmaya atıfta bulunarak Kongre’nin kriptoyu benimsenemesi gerektiğini belirtti.

XRP Fiyatı

Öte yandan Ripple, kripto endüstrisi temsilcisinin Kongre’deki haykırışına tepki göstermedi ve yatay düzeydeki hareketine devam ederek 0.88 dolar seviyelerinde kaldı. XRP fiyatı, günlük %2.25’lik büyüme ile seyrini sürdürüyor. Popüler kripto para birimi XRP, yaklaşık 4 yıl önce 3.84 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı.

2021 yılı boğa koşusunda 2 dolar sınırına kadar dayanan XRP, şu an 1 dolar bayrağını geri alma mücadelesi veriyor. Kripto para piyasasındaki belirsizlik, XRP‘nin yön belirlemesini de zora sokuyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar