X


Terra (LUNA) İlk 10’a Girdi! İşte Boğa Flama Fiyat Hedefi!

LUNA yatırımcılarını bekleyen sürpriz! Fiyat daha da artabilir!
20:00
9 Aralık 2021

Chiron’un Terra destekli projeleri desteklemek için 50 milyon dolarlık fon başlatıyor olması yatırımcıların LUNA’ya olan ilgisini artırdı. Terra (LUNA), klasik bir boğa flama yapısı çizdi ve yatırımcıların memnun edecek bir performans gösterebilir. Peki LUNA için fiyat hedefi kaç dolar?

Terra (LUNA)

Ayrıntılı olarak, boğa flamaları, yukarı yönlü güçlü bir hareketin ardından üçgen formasyonu içinde fiyat trendleri olarak ortaya çıkıyor. Birçok analist bunu yükselişin devamının bir işareti olarak görüyor, yani enstrümanın sonunda fiyat artışını sürdürmek için üçgenin üst trend çizgisinin üzerine çıkacağını düşünülüyor.

Ek olarak, bir boğa flama yapısının kar hedefi, tipik olarak, kırılma noktasından ölçüldüğünde bayrak direği adı verilen önceki fiyat rallisinin boyutuna eşit uzunlukta olur. Görünen o ki, LUNA daha düşük zaman aralığı grafiğinde benzer bir model oluşturuyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Yukarıdaki görselde bunu net olarak görüyorsunuz.

Terra (LUNA) Fiyat Hedefi

Oluşan flamanın belirlediği hedef tam 100 dolara işaret ediyor. Kısa sürede %65 civarında artış gösteren fiyat eğer her şey yolunda giderse önümüzdeki günlerde %30 daha artış göstererek 100 dolar seviyelerine çıkabilir.

LUNA, üç haftadan kısa bir sürede yaklaşık %65 oranında artarak piyasa değerine göre onuncu en büyük kripto para birimi haline geldi. Luna kısa sürede Dogecoin (DOGE) ve Avalanche‘ı (AVAX) geçerek 28.60 milyar doların üzerine çıktı, bu da mevcut toplam 2.30 trilyon dolarlık kripto para piyasası değerinin neredeyse %1.18’ini oluşturuyor. Bu arada, LUNA’nın token fiyatı 5 Aralık’ta 43,50 dolardan 77 doların üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü.

Columbus-5 yükseltmesi ve Chiron‘un Terra ekosistemine daha fazla proje getirmeyi vaat eden 50 milyon dolarlık fonuyla, LUNA üzerinde daha fazla deflasyonist hale gelebilir. UST stablecoin’in benimsenmesi, net arzının 8 Aralık’ta 8,221 milyar dolarlık yeni bir rekora ulaşmasıyla büyüyor. Öte yandan TerraAnalytics’e göre, Terra protokolü Columbus’tan bu yana 104 milyondan fazla LUNA tokeni yaktı.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
huobi
huobi
Araştırma Makaleleri

İlgili Yazılar