Bitcoin Dip Seviyeye Açıklayan Analist: Dev Altcoin Sıfıra Gidiyor! Herkes Aldı!

Özet

  • DonAlt uzun vadede Pepe Coin'in sıfıra gideceğini düşünüyor.

  • Pepe Coin fiyatı kritik 0,0000015 dolar desteğinde.

  • Piyasa uzmanı Bitcoin düşüşünün devam edeceğini söyledi.
01:45
12 Mayıs 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler bir analist son piyasa güncellemesinde yatırımcıları hayal kırıklığına uğrattı. Bitcoin’in son dip seviyesini doğru tahmin eden isim popüler altcoin sıfıra gidecek diyor. En büyük 100 kripto para arasında yer alan bu altcoin hangisi? Neden onun sıfıra gideceğini düşünüyor?

PEPE Coin Geleceği

Kasım 2022’de Bitcoin‘in dibe vuracağını söyleyen ve maalesef haklı çıkan analist yine sahnede. DonAlt takma adıyla bilinen uzman Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) rakibi PEPE Coin’in fiyatının sıfıra gideceğini söyledi. Son 1 aya damga vuran meme coin devasa kazançlar elde etti. Üstelik yakaladığı popülerlik nedeniyle hacim rekoru kırdı ve kısa vadeli trade yapan kripto yatırımcıların çoğu onu aldı.

Grafiği, Pepe’nin haftalar içinde hızla yükseldikten sonra ani düşüşünü gösteriyor ve memecoin’in üç ila beş yıl içinde hiçbir değeri olmayacağını öngörüyor.

“PEPE bundan sonra nereye gidecek? Spoiler uyarısı: Cevap sıfır Sadece hedefe ulaşana kadar üç-beş yıl beklemek gerekiyor.”

Pepe, son 24 saat içinde %16,1 düşüşle 0,00000159 dolardan alıcı buluyor. Binance listelemesi onun için zirve ilanı oldu ve artık son destekte. Daha önce de uyardığımız gibi eğer bu seviye tutulamazsa 0,000001 dolar ve altına doğru gittiğini görebiliriz. Daha da kötüsü yatırımcıların önemli kısmının maliyetinin bu bölgenin üstünde olması. Endişe verici olan da bu, kayıp korkusuyla gelen hızlı satışlar fiyata birkaç sıfır ekleyebilir.

PEPE Coin ve Bitcoin

DonAlt iddialı bir tahminde bulundu ve onun uzun vadeli tahminleri piyasa genelinde başarıya ulaşıyor. Son 2022 dip görüşüyle kendini fazlasıyla ispat etmişti. Pepe Coin 5 Mayıs’ta ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00000431 dolardan %62 düşüşle alıcı bulmaya çalışıyor.

Peki Bitcoin konusunda kripto para uzmanının tahminleri ne yönde?

“Yavaş düşüş çok isabetli oldu. Şimdiye kadarki her sıçrama, short pozisyon alanları aşırı hevesli pozisyonlarından çıkmaya zorluyor. Vadeli işlemlerde zaman harcayan traderlar için maksimum acının güzel bir göstergesi Yakın zamanda duracağından şüpheliyim ama şaşırmayı çok isterim.”

DonAlt ayrıca Bitcoin‘in ABD’li düzenleyicilerin kripto üzerindeki baskısından kaynaklanan rüzgarlarla karşı karşıya olduğunu söylüyor. ABD’nin kripto karşıtı çabaları azaldıktan sonra BTC’ye yeniden yatırım yapmayı planladığını söylüyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI