X


Bitcoin Ankara Buluşması için Son Gün (Bilet Satışı Bu Gece 12’ye Kadar Devam Edecek)

00:30
6 Mayıs 2016

İlk kez  2010 yılının Mayıs ayında Bitcointalk kullanıcılarından Laszlo Hanyecz, 2 adet Papa John’s pizzası için 10.000 BTC ödedi. Bitcoin’in bugünkü değeri düşünüldüğünde inanılmaz olan bu olay, Bitcoin ve kripto para tarihinde yerini çoktan aldı.

CoinTürk’ün ikinci yılını doldurduğumuz bugünlerde hem pizza gününü kutlamak hem de Ankara’daki Bitcoin meraklılarını bir araya toplamak için 7 Mayıs 2016 Cumartesi günü saat 14:00’te Ankara Anadolu Hotel’de CoinTürk Pizza Günü Etkinliği düzenliyoruz.

CoinTürk ekibinin olacağı etkinlikte; sunumlar ve video gösterimi yapılacak, ayrıca katılımcılara Bitcoin temalı hediyeler dağıtılacaktır. Bunların yanı sıra tabi ki bol bol Bitcoin ve kripto para sohbeti yapılacak bir ortam yaratacağız..

Etkinliğimize sadece rezervasyon ile katılım sağlanabilir. Katılım ücreti 25 TL’dir (rezervasyon bedeline pizza ve içecek dahildir). Katılımcı sayısı sınırlı olmakla beraber ilk rezervasyon yapanlara öncelik verilecektir.

Etkinliğe katılım biletini CoinTürk Store’dan Paypal ile veya Bitcoin karşılığında direkt olarak satın alabilirsiniz.

CoinTürk Store’dan satın almak için tıklayınız.

CoinTürk Bitcoin Ankara Buluşması

Tarih ve saat: 7 Mayıs 2016 Cumartesi 14:00

Yer: Anadolu Oteli – Beştepe Mh., Yaşam Cd. 1.Sk. D:7/B, 06520 Söğütözü/Ankara (Armada alışveriş merkezi arkası)

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar