BinaryX Coin Nedir?

Cyber Dragon, Binance Smart Chain'e dayalı bir play-to-earn oyundur. Bu oyun BinaryX ekibi tarafından desteklenmektedir. 
16:28
4 Kasım 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Cyber Dragon, Binance Smart Chain’e dayalı bir play-to-earn oyundur. Bu oyun BinaryX ekibi tarafından desteklenmektedir. Oyuncular karakterler yaratabilir, nadir ekipmanlar toplayabilir ve Dungeon’a meydan okuyabilir. Son görev, nihai patron olan Cyber Dragon’u yenmektir. Bir kahraman, ejderhayı yenerek ejderha hazine evi ödüllerini alabilir

BinaryX (BNX) Coin Nedir?

BNX, Cyber Dragon’un yönetim token’ıdır. BNX token sahipleri, topluluk yönetimine katılabilir ve önemli oyun kararlarında oy kullanabilir. Kahramanlar yaratmak, nadir ekipmanlar oluşturmak, Cyber Dragon zindanına ve bazı üst düzey zindanlara meydan okumak gibi oyunun bazı önemli işlemleri, BNX token’larının tutulmasını gerektiriyor.

Öte yandan Cyber Dragon, Binance Smart Chain’e (BSC) dayalı çevrimiçi bir oyundur. Oyuncular karakterler yaratabilir, kopyalara meydan okuyabilir ve nadir eşyaları alabilir.

Tüm oyuncular tarafından ödenen token’lar, siber ejderhanın hazine evinin varlıkları olacak. Ejderhayı yenen kişi ejderha hazine evi ödüllerini alacak. Siber Ejderha yeniden doğacak ve güçlenecek, hazine evinin zenginliğini artıracak ve oyuncuların tekrar meydan okumasını bekleyecek.

Cyber Dragon’un yönetişim token’ı, BNX token sahipleri, önemli oyun kararlarında topluluk yönetimine ve oy kullanımına katılabilir. Aynı zamanda BNX token’larına sahip olanlar düzenli altın airdrop’larına da katılabilir.

BNX token’ı almanın yolları: Pancake, Babyswap gibi Dex’ten satın almak, oyundaki belirli zindanlara meydan okumak ve BinaryX’in diğer Defi ürünlerine katılmak. Oyunda kullanıcılar tarafından ödenen BNX’in çoğu, etkinlik ödüllerini belirlemek için kullanılacak ve kullanıcılara iade edilecektir.

Bunlara ek olarak kullanıcılar “Kahraman kiralama” sayfasından kahramanını alabilir. Her kahraman için 1 BNX ödenmesi gerekiyor. Her kahraman rastgele sınıf/özellik/yeteneklere sahip. Her kahraman NFT token’ları biçiminde ve kullanıcılar kahramanları özgürce aktarabilir/verebilir/satabilir. Ayrıca her adres günde 5 kahraman kiralayabilir.

BNX Coin Yorum

Blockchain odaklı oyunlar son zamanlarda oldukça popüler oldular ve bu sebeple hem Binance listelenmesi hem de Binance Smart Chain temelli olması oyuna olan ilgiyi ve dolayısıyla BNX token’a olan ilgiyi de artırıyor gibi görünüyor.

CoinMarketCap verilerine göre BinaryX Coin, 263,276,315 dolar ile piyasa hacmi bakımından 281. sırada kendisine yer buluyor. Bunun yanında yazının yayına hazırlandığı sırada 130 dolardan işlem gören BinaryX Coin’in 24 saatlik işlem hacminin 153,876,533 USD olduğu görülüyor. Ayrıca BinaryX Coin, 14 Temmuz 2021’de 2,97 dolar ile dip seviyeyi görürken 4 Kasım 2021’de de 224 dolar ile tüm zamanlar rekorunu kırdı.

Bunlara ek olarak şu anda dolaşımda 2,022,897 BinaryX bulunuyor ve BinaryX Coin toplam arzının 121.000.000 BinaryX olacağı ifade ediliyor.

BinaryX Coin Nasıl Alınır?

BNX Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

BNX Coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından BNX Coin’in işlem gördüğü Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB), BUSD ve Tether (USDT) BNX işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunlara ek olarak Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar