reklamı kapat

Binance’in Altcoin Raporu Sonunda Yayınlandı!

Binance kripto para borsasının altcoin raporu neler içeriyor?
21:37
17 Temmuz 2020

Sektörün en popüler kripto para borsalarından birisi olan Binance, son günlerde Bitcoin’i bile geçerek çok daha fazla konuşulan altcoin piyasası hakkında önemli bir rapor yayınladı. Piyasadaki kaynaklar Binance’in böyle bir rapor hazırlığında olduğunu belirtmiş ve kulislerde dolaşan bu haber ilgili rapora yönelik beklentileri arttırmıştı.

Cardano ve Chainlink’in Yükselişi Sürecek Mi?

Binance bu raporunda hem yükselişini  tamamladığı düşündüğü altcoin’leri, hem de olası bir rallide en çok yükseliş elde edeceğini düşündüğü altcoin’leri değerlendirdi. Son günlerin en çok yükseliş elde eden altcoin’lerinden iki tanesinin Cardano (ADA) ve Chainlink (LINK) olduğuna ise kesin gözüyle bakılıyor. Bundan önceki süreçte ise Compound ve Theta gibi altcoin’ler inanılmaz rallilerle gündeme geldi.

Binance araştırmacıları Chainlink fiyatı hakkında yaptıkları yorumda 8 dolar seviyesinde rekor kırdığı düşünülen LINK’in 20 dolara kadar çıkabileceğini ima ettiler. Binance bunun yanı sıra Shelley ana ağı güncellemesi sayesinde inanılmaz bir yükseliş yakalayan ADA’nın da ilerleyen günlerde yükselişini sürdürebileceğini ima etmekte.

Binance asıl müjdeyi ise genel olarak piyasaya yönelik verdi. Önde gelen altcoin’lerin çoğu yatay seyrederken Binance’e göre yakın bir zaman içerisinde genel bir altcoin rallisi ve sezonu görebiliriz. Bazı altcoin’lerin %1.600 gibi efsanevi yükselişler elde etmesi ise kripto para sektöründe her zaman fırsatlar olduğunu gösteriyor. Eğer 2017 yılındaki gibi bir altcoin sezonu yaşanırsa da birçok altcoin’in böyle yükselişler elde etmesi muhtemel gözüküyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.