reklamı kapat

XRP Yatırımcılarını Sevindirecek Tahmin, Ünlü Analistten Geldi

Ünlü analist Michael van de Poppe, XRP analizini yayınladı.
18:57
17 Temmuz 2020

Son yıllarda oldukça kötü bir performans sergileyen Ripple (XRP), kısa süre önce sergilediği yukarı yönlü performansını ne yazık ki sürdüremedi ve yeniden düşüş trendine girdiğine dair işaretler vermeye başladı. Toplam piyasa değerine göre en büyük dördüncü kripto para biriminin çok ciddi bir yatırımcı kitlesi bulunduğu biliniyor ve bu düşüş trendinin ne zaman biteceğini merak eden belki de milyonlarca insan var.

Poppe: XRP Yeni Trende Girebilir

Ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe de bu merakı gidermek için Twitter üzerinden yayınladığı son analizinde XRP’yi ele aldı. XRP’nin yakında yükselişe geçeceğini gösteren Poppe, 0,19 doların altında bir sıçrama yaşanabileceğini ve bu yükselişin 0,24 dolara kadar bir yükselişi tetikleyebileceğini vurguladı.

“Durumun hala iyi” olduğunu belirten Poppe, çizdiği grafikte dalgalı bir gidişattan sonra zirvenin geleceğini ve yeni trendin oluşacağını düşünüyor. Analistin grafiğine göre XRP eğer 0,24 dolardaki direnç noktasını kırabilirse sırada 0,27 dolardaki direnç ve trend noktası XRP’nin karşısına çıkabilir. Bu da XRP’nin 12 Mart tarihinden beri göremediği bir seviye olarak biliniyor.

Neredeyse 1.000 gündür ayı piyasası içerisinde olan XRP fiyatının 0,24 dolardaki direnci kırması, gerçek anlamda boğa piyasasının başlamasını sağlayabilir. Tabii ki bunun için lider kripto para birimi Bitcoin‘in hareketlerinin de oldukça önemli olduğu biliniyor. Eğer BTC önümüzdeki günlerde sert bir düşüş yaşamazsa bu durum XRP için de yükselişi garanti altına alabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.