X

Binance Yeni Yıl İçin Büyük Hediyeler Dağıtıyor

15:42
15 Aralık 2020

Yeni yıl yaklaşırken her ne kadar koronavirüs salgını sebebiyle geçtiğimiz yıllardaki heyecan olmasa da 2021’den beklentiler büyük gibi görünüyor. Kripto para ekosistemi de yeni yıl için bu beklentilere cevap vermek için büyük hazırlık içinde gibi görünüyor.

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para işlem platformu olan Binance bu konuda ilk adımı atan platformlar arasında yer alıyor.

Platform yeni yıl coşkusunu ve hediyelerini, “Bu yıl neşe saçalım ve 2020’nin bile Binance topluluğunun hep beraber gerçekleştireceği kutlamaları engelleyemeyeceğini herkese gösterelim.” sözleri ile topluluk ile paylaştı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Binance Christmas Etkinliklerine Nasıl Katılabilirsiniz?

Binance Christmas etkinlikleri 12 gün boyunca, her bir etkinliğin koşullarını karşılayan tüm yeni ve mevcut Binance kullanıcılarına açıktır.

Bazı etkinlikler alım satım yapmak, kripto almak veya kriptolarınızı tutmak gibi belirli görevleri tamamlamanızı gerektirecek, bazıları da bilginizi test edecektir. Dilediğiniz kadar çok etkinliğe katılabilir ve böylece kazanma şansınızı artırabilirsiniz. Her bir etkinliğin kendi kuralları olduğunu lütfen dikkate alınız.

İlk etkinliği 13 Aralık’ta başlattı ve 24 Aralık’taki son etkinliğe kadar etkinliklere devam edilecek. Ardından, kazananları 25 Aralık’ta duyurulacak.

Etkinlik Zaman Çizelgesi (TSİ)

Tüm etkinliklerin farklı bir başlangıç tarihi vardır, bu yüzden hiçbirini kaçırmamak için Binance’i Twitter  ve Facebook’ta takip edin. Aşağıda, ilk etkinlikle başlayan etkinlik zaman çizelgesini ve ilk etkinliği takip eden her şeyin kısa bir özetini görebilirsiniz.

13 Aralık – #BinanceChristmas ruhunu paylaşın!

Süre: 13 Aralık 2020, 03.01 – 25 Aralık 2020, 02.59 (TSİ)

Katılmak için: Twitter profil resminizi etkinlik süresince burada yer alan Binance avatarlarından birine çevirip bu duyuruyu paylaşın (Retweet). Paylaştıktan sonra bu formu doldurun.

14 Aralık – Arkadaşlara sahip olmak güzel!

Süre: 14 Aralık 2020, 03.01 (TSİ) – 25 Aralık 2020, 02.59 (TSİ)

Referans bağlantısını arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın, kaydolmalarını ve en az 100 dolar değerinde kripto almalarını sağlayın. Her iki taraf da 10 dolar değerinde nakit kuponu ile ödüllendirilecek.

Noel ödülünün yanı sıra, arkadaşlarınızın alım satım işlemleri üzerinden düzenli olarak referans komisyonu da alacaksınız.

Referans bağlantınızı bu bağlantı üzerinden öğrenebilirsiniz.

Etkinlik, 14 Aralık saat 03.01’de (TSİ) başlayacak ve 25 Aralık saat 02.59’da (TSİ) sona erecektir.

Nakit kuponunu yalnızca yeni referans olduğunuz arkadaşınız kaydolursa ve etkinlik dönemi içerisinde ilk kripto alımını yaparsa alacaksınız. Satın alma işlemi papara, kredi/banka kartı, P2P veya banka/SEPA transferi ile yapılmalı ve tek bir işlemde gereken minimum 100 dolar tutarını karşılamalıdır.

Nakit kuponunu etkinlik bittikten sonra, 25 Aralık’ta alacaksınız.

15 Aralık – Hediye yağıyor!

Süre: 15 Aralık, 03.01 (TSİ) – 18 Aralık, 02.59 (TSİ)

15/12/2020 Saat 03.01’den itibaren, 14.000 dolar değerinde nakit kuponlar için günlük çekilişe katılabilirsiniz. Papara veya Banka/kredi kartı ile en az 15 dolar değerinde kripto alın ve spotta minimum toplam 50 dolar hacminde alım satım yapın. Böylece çekilişe katılabilirsiniz!

18 Aralık -Talih Kuşu: Trust Wallet!

Süre: 18 Aralık, 03.01 (TSİ)- 20 Aralık, 02.59 (TSİ)

Bir dizi görevi tamamlayın ve Trust Wallet tokenlerinden (TWT) ödül kazanma şansını yakalayın. Ne kadar çok görevi tamamlarsanız, kazanma şansınız da o kadar yüksek olur!

Ödül: TWT tokenleri

20 Aralık – Noel Baba’nın para çantası

Süre: 20 Aralık, 03.01 (TSİ) – 21 Aralık, 02.59 (TSİ)

Binance masaüstü uygulamasını indirin ve BNB ödülleri kazanmak için basit bir görevi tamamlayın! Tüm yeni ve mevcut kullanıcılar, Noel alışverişinde harcayabilecekleri para ödülleri kazanmak için bu bir günlük flaş kampanyaya katılabilir.

Ödül: 1.500 dolar değerinde BNB

21 Aralık – Academy’nin Noel Avı

Süre: 21 Aralık, 03.01 (TSİ) – 23 Aralık, 02.59 (TSİ)

Cevapları bulmak için doğrusal ipuçlarını takip edin ve 24 efsanevi Binance Noel NFT’sinden birini kazanma şansını yakalayın. Görevler, avı sürdürmeniz, bilgileri aramanız ve gizli mesajları deşifre etmeniz için size rehberlik edecektir.

Ödül: Binance Christmas NFT’leri

23 Aralık – Festival Telaşı

Süre: 23 Aralık, 03.01 (TSİ) – 25 Aralık, 02.59 (TSİ)

Noel adına birikim yapmaya başlamak için en iyi zaman tüm yıldır. Noel arifesinde gece yarısından önce gerekli BNB bakiyesine ulaşın ve Birikim kuponları kazanma şansını yakalayın.

Ödül: 700.000 dolar değerinde Birikim kuponları

25 Aralık – Kazananların duyurulması

Kazananların açıklanacağı duyuru için Binance sosyal medya kanallarını takip edin.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar