X


Binance Visa Kartları Nihayet Avrupa Ekonomik Alanı’nda!

Binance visa kartları Avrupa’daki kullanıcılar ile buluşmak üzere yola çıktı.
17:03
15 Aralık 2020

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, fiziksel Binance Visa kartlarını Avrupa Ekonomik Alanı’na göndermeye başladı. 14 Aralık’ta yapılan bir duyuruya göre, Avrupa Ekonomik Alanı bölgesindeki kullanıcılar yakında fiziksel Binance Visa kartlarını alacaklar. Önceden kartı sipariş eden müşteriler artık teslimat sürecini kart cüzdanlarında tamamlayabilirler.

Binance Visa Kartları

Binance, Avrupa Ekonomik Alanı bölgesindeki fiziksel kartlarının dağıtımının yapmılmasının yanı sıra, müşterilerin artık altcoin ile ödeme yapabilmesi için kripto banka kartına Ethereum (ETH) desteği de ekledi. Binance, “Ethereum’u Kart cüzdanınıza aktararak ve diğer coin’lerin üzerine sürükleyerek onu tercih edilen ödeme varlığı haline getirebilirsiniz.” açıklamasını yaptı.

Öte yandan yapılan açıklamalara göre fiziksel Binance Visa kartının günlük harcama limiti 8.700 Euro yaklaşık olarak 10.600 dolar iken, ATM’den para çekme günlük 290 Euro yani yaklaşık olarak 350 dolar tutarında olacak. Açıklandığı gibi kartlar 2021 yılına kadar %8’e kadar geri ödeme ve sıfır ücret fırsatı sunuyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Avrupa Ekonomik Alanı ve Binance

Binance, başlangıçta dijital Binance Visa kartları sunan, Temmuz 2020’de Avrupa Ekonomik Alanı bölgesindeki kripto banka kartını resmen duyurdu. Binance, “Fiziksel kart isteyenler için önümüzdeki birkaç ay içinde bunları işleyeceğiz” açıklamasını yapmıştı.

Binance, Nisan 2020’de Binance Visa Card planlarını duyurduğundan beri, borsa yeni ürünü üzerinde aktif olarak çalışıyor. Kartı Avrupa Ekonomik Alanı bölgesinde piyasaya sürdükten sonra Binance, dünya çapında genişleme ve kripto banka kartını Rusya gibi ülkelerde başlatma niyetini açıkladı.

Binance’in Büyüme Adımları

Dünyadaki en popüler kripto para borsaları arasında yer alan Binance, piyasaya çıktığından bu yana sürekli olarak büyüme adımları atıyor ve bu minvalde sürekli olarak yeni kripto para listelemelerini sürdürüyor.

Son olarak Binance yaptığı bir açıklama ile Paris Saint Germain (PSG) ve Juventus (JUV) token’larını listelediğini duyurdu. Listelenen iki kripto para biriminin de futbol kulüplerine ait olması dikkat çekiyor.

Buna ek olarak kripto para birimleri Binance Launchpool platformuna da eklendi ve böylece bahsi geçen token’lar ile kullanıcılar stake de yapabilecek. Binance’in bu hamlesi özellikle spor kulüplerinin taraftarlarında heyecana sebep olmuş gibi görünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar