X


Binance Coin (BNB) Durdu, Cardano (ADA) Piyasa Değeri Sıralamasında Üçüncülüğü Kaptı!

Cardano, 82 milyar dolarlık piyasa değeri ile Binance Coin'in geride bırakarak CMC sıralamasında üçüncü sıraya yükseldi.
17:21
11 Eylül 2021

Popüler kripto para birimi Cardano (ADA), gün içerisinde %10’luk yükseliş ile önemli bir başarıya imza attı. Cardano, 82 milyar dolarlık piyasa değeri ile Binance Coin’in geride bırakarak CMC sıralamasında üçüncü sıraya yükseldi.

Cardano’dan Önemli Atak

Popüler kripto para Cardano (ADA), yükseliş eğilimi kazanarak durgun piyasada atağa kalktı. ADA, Bitcoin ve Ethereum’un durgun dakikalar kaydettiği sırada rotasını yukarıya kırarak önemli bir kilometre taşını geride bıraktı. ADA, Binance Coin‘in düşüş eğilimini fırsat bilerek üçüncülüğü kaptı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Cardano (ADA), Alonzo güncellemesi ile tüm ilgiyi üzerine çekti. Alonzo güncellemesi 12 Eylül tarihine planlandı. Bugüne kadar tüm çalışmaların başarıyla gerçekleştiğini belirten IOHK CEO’su Charles Hoskinson, plandan ödün vermediklerini duyurdu. Bununla birlikte Hoskinson, bazı kesimlerin önceki güncellemelerde olduğu gibi Alonzo yükseltmesini karalama çalışmasına girdiklerini belirtti.

ADA yatırımcılarının heyecanla beklediği Alonzo yükseltmesi ile Cardano ağı akıllı sözleşmeler hizmeti ile tam uyumlu olacak. Cardano zincir için verileri ve yatırımcı duygusu verilerine göre yükselişin devamı bekleniyor. Bunun yanı sıra kripto para piyasasının konsolidasyon dönemine girdiği sırada sıçrama yapan ADA, yatırımcıların heyecanlandığı kripto paralar arasında yer alıyor.

Binance Coin (BNB) Geri Çekilme Aşamasında

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in yerel kripto parası Binance Coin (BNB), genel piyasa trendini takip ederek düşüş eğilimi izliyor. BNB, 69 milyar dolarlık piyasa değeri ile Cardano’nun bir sıra arkasında yer alıyor.

BNB geçtiğimiz haftadan bu yana %15’in üzerinde geri çekilme kaydederken yukarı yönlü ivmeyi yakalayacak bir gelişme görülmedi. BNB, yaklaşık 4 ay önce 690 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar