X


Binance 15 Yeni Geleneksel Para Birimi Ekledi

Binance yeni ortaklığı kapsamında 15 yeni geleneksel para birimi için destek ekledi.
18:23
7 Temmuz 2020

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance, 15 geleneksel para birimi için daha destek eklediğini açıkladı. 

15 Yeni Para Birimi

7 Temmuz tarihli duyuruya göre Binance; Birleşik Arap Emirlikleri dirhemi, Avustralya doları, Kanada doları, İsviçre frangı, Çek koruna, euro, İngiliz sterlini, Hong Kong doları, Danimarka kronu, Macar forinti, Meksika pezosu, Norveç kronu, Yeni Zelanda doları, Polonya zloty ve İsveç kronu olmak üzere yeni geleneksel para birimlerini ekledi.

Bunların yanında yapılan açıklamalara göre Binance bu para birimleri için desteği geleneksel para birimi saklama firması Etana Custody ile ortaklığı sonucunda ekledi. Binance CFO’su Wei Zhou konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda kullanıcılarının SWIFT yoluyla para aktarabileceğini dile getirdi ve “Binance hesaplarını Etana hesaplarına bağladıktan sonra, Binance kullanıcıları doğrudan banka hesaplarından Etana’ya para aktarabilir ve ardından Etana geleneksel para bakiyesi ile ilgili Binance hesaplarını anında ve ücretsiz olarak Binance’da geleneksel para yatırma talebi başlatarak kullanabilirler.” açıklamasını yaptı. 

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Binance’in Geleneksel Para Adımları

Binance CEO’su ve kurucu ortağı Changpeng Zhao Etana ile ortaklıkları ile ilgili olarak, bu ortaklığın kripto paraları daha erişilebilir kılacağını dile getirdi ve şu açıklamayı yaptı:  

Entegrasyon, dijital varlıklara erişimi Avrupa, Asya, Kuzey Amerika ve Okyanusya pazarlarındaki insanlar için daha zahmetsiz hale getirmeye yardımcı oluyor.

Bunun yanında Binance CEO’su  geçen ayın başında yaptığı açıklamalarda kripto para borsalarının küresel bir zihniyete ihtiyaç duyduğunu dile getirmişti ve bu borsanın genişleyen bir politika izleyeceğini kanıtı olarak nitelendirilmişti. 

Öte yandan Binance uzun süren güncellemesini de Haziran sonunda tamamladığını açıklamıştı. Binance bu güncelleme ile beraber spot alım satım sistemlerinde değişime gittiğini belirtti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar