Başlamasıyla Bitmesi Bir Oldu: İşte 22 Saniyede Tamamlanan Fetch.AI ICO’suna Dair Detaylar

Fetch.ai ICO'su saniyeler içerisinde bitti. ICO'ya 2,700 yatırımcı katıldı ve 6 milyon dolardan fazla fon toplandı.
19:07
25 Şubat 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Binance Launchpad BitTorrent ICO’sunun ardından hızını alamadı. Platformda 25 Şubat’ta yani bugün Fetch.AI ICO’su gerçekleştirildi. Fetch.AI ICO’suna büyük bir talep vardı ve deyim yerindeyse Binance’in organize ettiği token satışı başlamadan bitti.

22 Saniye Sürdü

Fetch.AI ICO’su 25 Şubat Pazartesi günü saat 14:00’da (GMT) başladı. Binance CEO’su Chanpeng Zhao Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda 69 milyon’u aşkın token’ın saniyeler içerisinde tükendiğini açıkladı. Ayrıca tüm işlemlerin onaylanması yaklaşık 10 dakika sürdü.

Binance Launchpad üzerinden gerçekleştirilen ICO’da her bir FET, 0,08 dolardan satıldı. ICO’ya katılmak isteyen kullanıcıların en az 20 dolarlık FET token alması gerekiyordu. Ayrıca Binance, Lauchpad’de gerçekleştirdiği ICO’larda alışılmışın dışına çıkarak sadece Binance Coin yani BNB kabul ediyor.

ICO’ya 2,700 Yatırımcı Katıldı

28 Ocak’ta gerçekleştirilen BitTorrent ICO’sunda Binance, minimum 12 dolarlık maksimum ise 20 bin dolarlık satın alma sınırı getirmişti. Fetch.AI ICO’sunda ise maksimum alım limiti 2 bin dolardı. 2.700’ü aşkın yatırımcının katıldığı ICO’da 6 milyon dolardan fazla fon toplandı.

Fetch.AI, kısaca dijital altyapı sağlayıcısı ve veri ticareti platformu olarak özetlenebilir. Blockchain ile yapay zeka teknolojisini harmanlayan Fetch.AI, dijital varlıkların insan müdahalesi olmadan birbirleriyle etkileşime geçebileceği bir platform olarak öne çıkıyor. Fetch.AI ekibi mikro ödemelerde ve veri transferlerinde insanlar tarafından yönetilen sistemlerden daha hızlı olduklarını iddia ediyor.

Fetch.AI token’larının %11’lik kısmı bugün Binance Launchpad’de düzenlenen ICO ile satıldı. Binance CEO’su Chanpeng Zhao yaptığı açıklamada ayda bir kez Launchpad üzerinden token satışı yapmayı planladıklarını açıkladı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Yunus emre yavuz
    4 sene önce

    Fetch nezaman bitcoin gibi atağa kalkip yukselecek acaba

    38