AVAX ve Bu 3 Altcoin Ralli Hazırlığında! Ünlü Analist Bu Seviyeleri Bekliyor

Ünlü analist bu 4 altcoin'de ralli bekliyor.
12:25
20 Aralık 2021
AVAX ve Bu 3 Altcoin Ralli Hazırlığında! Ünlü Analist Bu Seviyeleri Bekliyor
Okuma Süresi: 3 Dakika

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti ve trader’ı, akıllı sözleşme platformu Avalanche ve diğer üç altcoin’in hızlı bir şekilde toparlanacağını ve yeni bir ralli başlatacağını tahmin ediyor.

Avalanche (AVAX) Yükselmeye Devam Ediyor

Altcoin Sherpa kullanıcı adıyla tanınan analist, Cardano ve bu 3 altcoin’e yönelik tahminlerini Twitter üzerinden takipçileri ile paylaştı. Twitter’daki 157.900 takipçisine Avalanche‘ın (AVAX) 130 dolardaki hedefine giden yolda yükselmeye devam edeceğini düşündüğünü belirtti.

Ünlü analist Twitter’dan yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

“Genel olarak iyi bir hacim geliyor. 4 saatlik piyasa yapısı yine de düşüş eğiliminde. Bu benim için hala büyük bir çanta. Muhtemelen 130 dolar için biraz riske atacağım.”

Öte yandan içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla popüler kripto para birimi AVAX, yedi günün en düşük seviyesi olan 75.63 dolardan %42’nin üzerinde artışla 107.89’da işlem görmeye devam ediyor.

Ünlü Analist Polkadot’ta %42’lik Bir Artış Bekliyor

Popüler analist listesinde ikinci sırada birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot‘a (DOT) yer verdi. Kripto strateji uzmanına göre, Polkadot düşüş trendine devam etmeden önce 35 doları yeniden test edecek.

“24 dolar tutmaya devam etse iyi olur yoksa bu şey goblin kasabasına gidecek. Hala olacağını düşünüyorum ve sonunda yeniden daha düşük seviyelere ulaşacağını düşünüyorum.”

Altcoin Sherpa’nın popüler altcoin için öngördüğü ralli, DOT’un 24.62 dolarlık mevcut fiyatından %42’nin üzerinde bir yukarı potansiyeli temsil ediyor.

Analist ayrıca, akıllı şehirlere güç sağlamayı amaçlayan bir özel blok zinciri ağı olan Fantom‘u (FTM) değerlendirdi. Altcoin Sherpa, FTM‘nin 1,40 dolarda bir dip oymanın ortasında olduğunu ve bunun bir ralli için zemini 2,80 dolara ayarlayacağını belirtti.

“Şahsen başka kripto paralar/takaslar için bekliyorum. Yine de bu alanda çok sayıda izdiham var.”

Altcoin Sherpa’nın radarındaki son altcoin, stabilcoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance‘in yönetişim token’ı olan Curve (CRV)’dir. Kripto para analisti, CRV’nin şu anda 2021’deki en yüksek seviyesi olan 6.39 doları çıkarabilecek bir konumda olduğuna inanıyor.

“Birkaç güçlü ETH DeFi (merkezi olmayan finans) coin’lerinden biri, bence bu oldukça sağlam görünüyor. Bununla birlikte, direniş geliyor, bence önce bunun bir kırılmasını bekleyin.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar