X


Austin Arnold Açıkladı: Aralık Ayında 10 Kat Artabilecek 8 Kripto Para!

Austin Arnold, Aralık ayında 10 kata kadar artış yaşama potansiyeli olan 8 düşük marketcap’e sahip altcoin’i paylaştı.
11:38
26 Kasım 2021

Kripto para ekosisteminin popüler kripto YouTube kanallarından Altcoin Daily’nin ev sahiplerinden yatırımcı Austin Arnold, Aralık ayında 10 kata kadar artış yaşama potansiyeli olan 8 altcoin’i takipçileri ile paylaştı. Bu 8 kripto para biriminin piyasa değerinin düşük olması ile dikkatleri çekiyor.

Ardana (DANA) ve Audius (AUDIO)

Yatırımcının listesinde ilk iki sırada Ardana (DANA) ve Audius (AUDIO) yer alıyor. Bu noktada analist, Near protokolü ile ortaklığının bir parçası olarak Ardana’nın Cardano ve NEAR arasında varlık transferi için bir köprü kuracağını vurguluyor.

Ayrıca analist, “İşbirliği, her iki kuruluşun da gelişen blok zinciri teknolojisi ekosisteminde yeni büyüme yollarını keşfetmesine yardımcı olacak ve bu durumun gelecekte blok zinciri ölçeklenebilirliği için bir dönüm noktası olacağını kanıtlayacak” sözlerini kullanıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

AUDIO’ya gelince analist, Audius kullanıcılarının Ethereum ve Solana’da yer alan NFT’lerini Twitter ve Discord gibi alanlarda sergileyebilecekleri büyük bir yeniliği duyurduğuna değiniyor.

Analiste göre Audius, NFT’leri ana akım haline getirmek için büyük bir adım attı. Bu özellik, NFT’leri daha keşfedilebilir hale getirerek NFT‘nin kitlesel olarak benimsenmesini sağlamayı amaçlıyor.

Celcius (CEL) ve Mina Protocol (MINA)

Yatırımcının artış beklediği diğer kripto para birimleri Celcius (CEL) ve Mina Protocol (MINA). Bu yılın başlarında Celsius, madencilik ekipmanı ve madencilik şirketi öz sermayesine 200 milyon dolar yatırım yaptı. Bu da Celsius’un madencilikteki toplam yatırımını 500 milyon dolara çıkardı.

Analist ise konuyla ilgili olarak, “Celsius, bu eğilime ilgi duyan ve madencilik dışındaki birçok şirketten sadece biri. Celsius, mevcut hizmetleri finanse etmek için madencilik yoluyla kazandığı Bitcoin’i kullanacak.” açıklamasını yapıyor.

Öte yandan analiste göre Mina Protocol büyük işler yapıyor. Mina’nın en yeni SNARK’ı olan entegrasyon ve yükseltmelere gelince ise analist, Kimchi’nin orijinal PLONK SNARK’tan daha hızlı doğrulama ve kanıtlama süresi getirdiğini ifade ediyor:

Katılımcılar yakında daha fazla verimlilik elde edecek ve böylece daha az bilgi işlem gerektireceğinden, Kimchi, Mina’ya kolay Snapps programlanabilirliği getirmenin anahtarı olacak.

OriginTrail (TRAC) ve Modefi (MOD)

OriginTrail (TRAC), insanlığın en önemli varlıklarını organize eden ve onları keşfedilebilir, doğrulanabilir ve değerli kılan dünyanın ilk merkezi olmayan bilgi grafiği olarak tanımlanabilir. Yatırımcı, OriginTrail’in yakında Polkadot ekosisteminde açık artırmaya çıkacak parachain projelerinden biri olacağını açıkladı.

Bunun yanında Modefi (MOD) de akıllı sözleşmeler aracılığıyla entegrasyon için on-chain verilerin gerçek anlamda merkezsizleştirilmesini güçlendiren Oracle blok zinciri çözümleri geliştiren bir proje olarak değerlendirilebilir. Analiste göre proje; merkezi olmayan toplu oracle çözümü, isteğe bağlı oracle özelliği ve Oracle pazarı ile Chainlink’ten ayrılıyor.

Pokemon Go ve Rarible (RARI)

Arnold’un listesindeki bir sonraki büyük proje Pokemon Go. Analist, popüler artırılmış gerçeklik mobil oyunu Pokemon Go’nun geliştiricisi Niantic’in 300 milyon dolarlık fonla “gerçek dünya” için bir metaverse inşa etmeyi planladığının altını çiziyor.

Bir NFT pazar yeri olan Rarible ise yakın zamanda, NFT yaratıcılarını toplulukla buluşturmak amacıyla Rarible Messenger özelliğinin lansmanını duyurdu. Analist, Rarible Messenger’ın blockchain aracılığı ile kişilerin iletişim kurmasının en kolay yolu olduğunu ifade ediyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar