X

Aragon Coin Nasıl Alınır?

Tim Draper'in de yatırım yaptığı Aragon coin nedir?
16:28
12 Kasım 2020

Aragon (ANT), Ethereum ağı tabanlı bir merkeziyetsiz uygulama platformudur. Ethereum ağında merkeziyetsiz uygulama, kripto para protokolü, merkeziyetsiz otonom kuruluş (DAO) oluşturmak isteyenlere modern bir yol sundukları iddiası ile yola çıkan Aragon ekibi kısa sürede gerçekten önemli bir büyüme kaydetti ve ETH ekosisteminin temellerinden birisi haline geldi. ERC-20 tabanlı ANT Coin bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 3,38 dolardan işlem görüyor ve toplam piyasa değerine göre en büyük 78. kripto para konumunda.

Peki ANT Coin nedir ve ne işe yarar?

Aragon (ANT) Nedir?

Aragon ağının kendi kripto para birimi olan ANT, insanların bu ekosistemde kullandıkları temel varlık olarak da biliniyor. Ağda oluşturulan merkeziyetsiz uygulamalar, kripto para protokolleri ve merkeziyetsiz otonom kuruluşların ekonomilerinin temelinde ANT’ın yer alması bunun devamlı olarak kullanılmasına ve likidite elde etmesine kapı aralıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kullanıcılar ANT sayesinde Aragon (ANT) ağındaki oylamalara katılabiliyor ve sahip oldukları token miktarına göre oy kullanabiliyor. Ünlü Bitcoin milyarderi Tim Draper’in de desteklediği ve fonladığı Aragon (ANT) projesi gerçekten de önü oldukça parlak kripto paralardan birisi olarak görülüyor.

Aragon, Binance üzerinden kolaylıkla satın alınabilmekte.

ANT Coin Nereden Alınır?

ANT tam olarak nasıl ve nereden alınır? Tahmin edileceği gibi bunu Binance üzerinden almak mümkün. Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • Aragon Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için ilk önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna ANT yazın ve altta açılan ANT /USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “ANT AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek ANT alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar