X


Alchemy Pay Coin Nasıl Alınır?

Alchemy Pay Coin Nasıl Alınır?
20:20
10 Ocak 2022

Alchemy Pay Coin (ACH), fiat para birimleri ve kripto ekosistemi arasında köprü görevi gören bir platform olan Alchemy Pay’in yerel kripto para birimidir.

Alchemy Pay (ACH) Nedir?

Alchemy Pay, fiat ve kripto endüstrisi arasındaki boşluğu kapatmak adına dünyanın ilk ödeme ağ geçidi çözümünün öncüsüdür. Alchemy Pay (ACH), kripto ödemelerine ek oalrak kripto para yatırımlarına, blok zinciri çözümlerine, DeFi hizmetlerine sorunsuz ve kolay erişim sağlar.

2018 yılında kurulan Alchemy; Hong Kong’un en büyük mobilya şirketi Pricerite, Singapur’dan Ce La Vi, Kadanlı marka Aldo, yazılım teknolojisi firması Arcadier ve Midwest Global Asia hizmetleri dahil olmak üzere geniş bir işlem ağları tabanından büyüdü.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Alchemy Pay istikrarlı bir şekilde büyüdükçe Binance ve QFPay ile olan ortaklıkları, e-ticaret devi Shopify’ın müşterileri de dahil olmak üzere son kullanıcı ve kullanıcı temas noktalarını milyonlara çıkardı. Platformun yerel varlığı ACH, Alchemy Pay kripto-fiat hibrik ekosistemindeki tüm kilit rollerin katılmını teşvik etmek adına kullanılır. ACH token taahhüt edilebilir, ödüllendirilebilir, biriktirilebilir ve ücret olarak ödenebilir. Ayrıca ACH yönetim ve topluluk projelerindeki oy hakları için kullanılabilir.

ACH Coin Nereden Alınır?

Alchemy Pay Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. ACH Coin; Binance platformunda ACH/BTC, ACH/USDT ve ACH/BUSD paritelerinde işlem görüyor. ACH Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 0.080 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Alchemy Pay Coin (ACH) satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen üç pariteden de ACH Coin satın alabilirsiniz. ACH/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. ACH/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından ACH Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar