X


AirSwap Coin Nedir?

Ethereum tarafından desteklenen AirSwap platformu eşler arası token hizmeti sunuyor.
10:50
21 Temmuz 2020

AirSwap kendisini Ethereum tarafından desteklenen ve merkezi olmayan, eşler arası token işlem ağı olarak tanımlıyor. AirSwap, token alım ve satımını güvenli, basit ve ücretsiz hale getirmeyi amaçlıyor. AirSwap, Swap protokolünü uyguluyor ve şu anda üç ürünü bulunuyor: Instant, Spaces ve DexIndex.

Ast Coin Nedir?

AirSwap Token (AST), likidite sağlayıcıları tarafından ağa erişmek için kullanılan bir ERC20 tokan’ıdır. Dolayısıyla AST Coin’in Airswap projesinin kendi yerel kripto para birimi olduğu ifade edilebilir.

Bunların yanında AST coin, likidite sağlayıcılarının ağa erişmesi için bir lisans gibi çalışıyor. Bu sebeple AST coin’in, AirSwap platformunun temel parçalarından biri olduğu belirtiliyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Öte yandan AST coin işlemleri, MetaMask veya diğer Ethereum cüzdanlarından herhangi biri kullanılarak eşler arasında gerçekleştiriliyor.

Airswap Nedir?

AirSwap, Ethereum Blockchain’inde eşler arası işlemlere olanak tanıyor. Merkezi olmayan bir protokole dayanan projede yatırımcılar, kullanımı kolay ve ücretsiz olan birkaç güvenilir ürün aracılığıyla likidite ekleyebiliyor veya kaldırabiliyor.

Bunun yanında piyasaları izlemek ve yönetmek için karmaşık işlem ücretlerinin olmaması ve platformun gerçekten ücretsiz olması diğerlerinin arasında öne çıkmasını sağlıyor. Bunun yanında AirSwap, kullanıcıların token’larının tamamen yine kullanıcıda olmasına izin veriyor ve kullanıcılardan kişisel bilgilerini talep etmiyor.

Öte yandan kullanımı kolay arayüzü sayesinde de kullanıcılar rahatlıkla işlem yapabiliyor.Ayrıca AirSwap likiditesi birkaç satır kodla dapp’lere kolayca entegre ediliyor ve düzgün çalışan API’ler ile AirSwap ağına likidite sağlanabiliyor. Kullanıcılar, işlem hacmi, yatırıma konu olan varlıklar ve son işlemler gibi sürekli güncellenen ekranlarla yatırımlarını yönetebiliyor.

Bunların yanında AirSwap Indexer’ın bir arama motoru gibi hareket ettiği düşünülebilir. AirSwap’ın bir başka ürünü olan AirSwap Oracle ise fiyatlandırma önerileri sunuyor.

AST Coin Yorum

AirSwap’ın Blockchain’i daha kolay hale getirmesi sebebiyle rakiplerinden bir adım önde olduğu ifade ediliyor. Bununla birlikte işlemlerin tamamen ücretsiz olması ve kullanıcılardan herhangi bir kişisel bilginin talep edilmemesi platformun avantajı olarak yorumlanıyor.

Bununla birlikte AST coin’in 2018 yılından bu yana piyasada olması ve o zamandan beri kullanılıyor olmasının da farklı avantajlar sağladığını belirtmekte fayda var.

Bunların yanında kullanıcıların yaptığı yorumlara göre token’ı geliştiren ekip oldukça deneyimli ve danışmanların arasında Mike Novogratz ve joe Lubin’in bulunması artı bir avantaj olarak değerlendiriliyor.

Şu anda AST BTC paritesinde 0.066 dolardan işlem göre AST coin, 2.08 dolarlık rekor fiyatı ile de dikkat çekiyor. Bunların yanında her ne kadar AST coin şu anda CoinMarketCap verilerine göre 431. sırada yer alıyor olsa da sunduğu avantajlar sayesinde daha yüksek seviyelere çıkabileceği düşünülüyor.

Öte yandan şu anda dolaşımda 150.000.000 AST bulunuyor ve toplam AST miktarının 500.000.000 olacağı ifade ediliyor. Bununla birlikte 9.924.776 dolarlık piyasa değeri bulunan AST Coin’in 24 işlem hacminin 4.278.273 USD olduğu görülüyor.

AirSwap Coin Satın Al

Dünyanın en ünlü kripto para borsalarından biri olan Binance’ten kolaylıkla Airswap Coin’i satın alabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar