X


Şant Manukyan: Bu Token’ın Para Sistemi Bitcoin’den Daha İyi

Şant Manukyan'dan dikkat çeken Ampleforth (AMPL) açıklaması!
13:17
21 Temmuz 2020

DeFi yani merkezsiz finans uygulamaları ekosistemi devamlı olarak büyüyor ve sektörün genel olarak 1 ay gibi kısa bir sürede 3 kat artış elde ettiği görülmekte. DeFi alanında elde edilen bu yükseliş gerçekten de 2017 yılındaki boğa dönemini anımsatıyor. Yatırımcıların ise şimdiden FOMO’ya kapıldıkları görülmekte.

Compound ile başlayan DeFi çılgınlığı Yearn Finance, Aave ve Ampleforth ile devam ediyor gibi gözüküyor. Ekonomi piyasasının yakından tanıdığı isimlerden olan ünlü yatırım uzmanı Şant Manukyan ise son tweet’lerinden birisinde Ampleforth’u ele aldı. Ampleforth hakkında detaylı bilgi almak için Ampleforth Nedir? adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Ampleforth’un Para Sistemi, Bitcoin’den Daha İyi

Manukyan, DeFi ekosisteminin büyüklüğünün 3 milyar dolara ulaştığını vurguladı. Bunun devamında gelen talepler doğrultusunda Ampleforth’u incelemeye aldığını ifade eden Manukyan, bunun “para sistemi” olarak Bitcoin’den çok daha iyi bir proje olduğunu ifade etti.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bu konuda bir video çekeceğini ve Ampleforth’u inceleyeceğini belirten tecrübeli isim, bütün ilgiyi de söz konusu kripto para biriminin üzerine çekti.

AMPL bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %14’lük düşüşe sahip ve 2,46 dolardan işlem görüyor. AMPL fiyatının para sistemi ise diğer hiçbir kripto para biriminin sistemine benzememesi ile ciddi bir beklenti yarattı. DeFi FOMO’sunun devam etmesi de AMPL fiyatındaki bu düşüşü bitirebilir ve yakında sert bir yükseliş görülebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar