X

4 Altcoin Listelenecek, Fiyatı Yüzde 150 Arttı! Popüler Borsa Bu Kripto Paraları Listeliyor!

Popüler kripto para borsası 4 yeni altcoin listeliyor. Listeleme ne zaman yapılacak?
20:35
12 Ocak 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Kripto paraların ani fiyatlamalarını tetikleyen en önemli olaylardan biri de listelemelerdir. Global bir borsada herhangi bir kripto para listelenirse genellikle fiyatı artar. ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase 4 yeni kripto parayı listeleyeceğini duyurdu.

Coinbase 4 Yeni Altcoin Listeliyor

Öncelikle bu kripto paraları Coinbase borsasına şu an itibariyle transfer edebilirsiniz. Gerek likidite koşulları oluşursa yatırımcılar 13 Ocak 2021 (yarın) Türkiye saatiyle 21:00 itibariyle alım/satım işlemlerini yapabiliyor olacak. Inverse Finance (INV), Liquity (LQTY), Polyswarm (NCT) ve Propy (PRO) yatırımcıları şimdiden varlıklarını Coinbase cüzdanların transfer edebilir.

Inverse Finance (INV)

Ethereum tabanlı bir tokendir. INV, borç verme, ödünç alma ve sentetik varlıklar oluşturmak için merkezi olmayan bir platform olan Inverse Finance platformunu destekler. Gelecekteki yükseltmeler ve kararlar için kullanıcılar bu tokeni oy vermede de kullanabilecek. Ayrıca platformdaki finans ürünlerin yönetimi içinde INV token kullanılıyor.

Liquity (LQTY)

ETH’yi teminat olarak kullanan %0 faizli krediler için merkezi olmayan bir borçlanma platformu olan Liquity protokolüne güç veren bir Ethereum tokenidir. Krediler, LUSD adı verilen bir stablecoin’de ödenir ve LQTY sahipleri, kredilerin açılması ve kapatılmasından elde edilen ücretlerin bir kısmını kazanmak için tokenlerini stake edebilir.

PolySwarm (NCT)

Kötü amaçlı azılımları tespit etmek için bir topluluk ve ağ olan PolySwarm‘a güç sağlayan bir Ethereum tokenidir. NCT ödülleri, ilgili siber güvenlik verilerini sağlayan kullanıcılara dağıtılırken, NCT ağ tarafından sağlanan bilgilere erişmek için kullanılır. Beyaz şapkalı hackerlara raporladıkları bug/zafiyet vesaire sebebiyle ödeme yapar.

Propy (PRO)

Uluslararası gayrimenkul işlemleri için bir platform olan Propy’ye güç veren bir Ethereum tabanlı tokendir. PRO token, tapu ve tapu sözleşmelerini değiştirmek ve oluşturmak gibi platform ücretlerini ödemek için kullanılır.

Coinbase ve Kripto Paralar

Geçtiğimiz yılın üçüncü çeyreğinde daha fazla kripto para listeleyeceğini duyuran Coinbase onay süreçlerini daha da hızlandırdı ve 2021 yılında yaklaşık 80 kripto para listeledi. Aynı zamanda borsada işlem gören bir şirket olan Coinbase bu konuda diğer kripto para borsalarına göre çok daha titiz davranmaktadır.

Kullanıcılarından gelen talepler doğrultusunda daha fazla kripto para listelemeyi kendine hedef edinen şirket yakın zamanda Goldfinch Protocol (GFI), DESO, API3 (API3), Bluezelle (BLZ), Gods Unchained (GODS), Immutable X (IMX), Measurable Data Token (MDT), Ribbon Finance (RBN), Circuits of Value (COVAL), IDEX (IDEX), Moss Carbon Credit (MCO2), Polkastarter (POLS), ShapeShift FOX Token (FOX), Spell Token (SPELL) ve SuperFarm (SUPER)’ı listelemişti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar