X


2022’de Değerlenebilecek 5 Metaverse Altcoin!

Popüler analistler tarafından derlenen bu 5 altcoin kısa sürede ciddi fiyatlama yapabilir. Metaverse odaklı projelere dikkat!
13:57
5 Ocak 2022

Metaverse odaklı projeler bu günlerde yoğun ilgi görüyor. Özellikle oyun şeklinde sunulan projelerin kısa sürede ciddi fiyatlamalar yaptığına şahit olduk. 2022’de büyük potansiyele sahip en iyi 5 metaverse kripto oyununa göz atalım. Altcoin Buzz kanalının analistleri tarafından paylaşılan projeler ciddi riskler içeriyor olabilir, bu yüzden yatırımlarınızı kendi araştırmalarınız sonucunda şekillendirmelisiniz.

Fight of The Ages (FOTA)

İlk oyun Fight of the Ages. Bu, bu oyunda metaverse‘deki avatarınız için merkezi olmayan bir kimlik cüzdanına sahip kahraman görünümleri, ekipman, NFT’ler satın almak ve satmak gibi birçok şey yapabiliyorsunuz. Bu MOBA RPG oyunu biri Certic’ten, diğeri Hacken’den olmak üzere iki denetim geçirdi. Bu denetimler neticesinde projenin teknik anlamda güvenilir olduğu teyit edildi.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Toplam arz 700 milyon olacak ve madencilik nedeniyle dolaşımdaki arzları değişecek.

Pax World (PAXW)

Göz atmanız gereken ikinci oyun ise Pax World (PAXW). İnsanlar arasındaki metaverse tabanındaki iletişime odaklanıyorlar. Sosyal eğitim amaçlı, hatta eğlence amaçlıdır. Video, ses, 3d ve yüz tarama desteği içeren bir ürünleri var. Beş milyon dolarlık tohum yatırımı aldılar.

NFT’leri ve 3d NFT’leri birleştirecek bir pazarları var. Ortaklar ve ekosistem arasında bir milyar PAXW dağıtılacak. BEP20 tokenleri için Pax World IDO, Trustpad’de yer alacak, ancak herhangi bir tarih belirlenmedi. IDO’da satın alınabilecek 7,5 milyon PAXW olacak.

Cyber Trade (CCASH)

Listedeki bir sonraki oyun Cyber Trade. Bu, Binance Smart Chain üzerine inşa edilmiş, oynayarak kazanılan bir metaverse oyunudur.

CCASH, oyuncularına gerçekten faydalı özellikler sunan kripto para birimidir; bunlar arasında vatandaş sıralaması yönetim hakları, ödül sistemi deflasyon işlevleri ve diğer token yardımcı programlarını stake etme yer alır. Gelirin %25’ini oyuncu ödül havuzuna yeniden dağıtacak ve %12,5’i yakılacak, bu CCASH’in uzun vadeli fiyat artışına yardımcı olacak.

Ancient Kingdom (DOM)

Sıradaki oyun özel çünkü Ancient Kingdom eski bir dövüş sanatları oyunu ve ekip Vietnam’da bulunuyor. Coinmarketcap’teki Ancient Kingdom airdrop kampanyası 4 Ocak’tan 25 Ocak’a kadar sürecek. Bu, aralarından seçim yapabileceğiniz altı karakter türüyle oyun kazanmak için oynanan bir p2e’dir.

Tokenlerin %60’ı halka açıktır. Toplam arz 2 milyar token olacak, BSC tabanlı bu projenin erken dönem yatırımcıları için hakkediş programları da bulunuyor. IDO öncesi 3,75 milyon dolar topladılar.

Metastrike (MST & MTT)

Bu oyunu ücretsiz bir şekilde oynayarak para kazanabiliyorsunuz. Altcoin Buzz analistleri tarafından paylaşılan son proje budur. Bu, VR tabanlı bir FPS oyunudur ve bu oyunun metaverse yönleri arasında arazi satın alabilme, kendi haritalarınızı oluşturabilme ve özelleştirebilme yer alır.

Metastrike, MTS token ile Seedify’da 250.000 dolarlık başarılı bir IDO tamamladı. IDO’su olan MTS, DAO yönetim belirtecidir. Oyuncular bunu stake edebilir, turnuvalarda ve daha gelişmiş oyunlarda kullanabilir, onunla NFT satın alabilir ve metaverse arazisi alabilir. Metastrike ayrıca ikinci token olan MTT’ye sahiptir. Bu token ise yalnızca silah satın almak veya yeni haritaların kilidini açmak gibi oyun içi etkinlikler için kullanılır. MTS’nin toplam arzı 565 milyon iken MTT’nin sınırsız arzı var.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar