X


100 Kat Artış Potansiyeline Sahip 4 Altcoin! Altcoin Fırsat Avcısı, Kripto Mücevherleri Açıkladı!

Bu 4 GameFi token fiyatını hızla 100 kat artırabilir. Ünlü analist hangi kripto mücevherlerini paylaştı?
22:50
23 Kasım 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Altcoin Buzz, kripto para yatırımcıları tarafından yakından takip ediliyor. Binlerce yatırımcıya ulaşan ve kripto fırsatlarıyla alakalı güncellemeler yayınlayan analistler 4 altcoine dikkat çekiyor. Uzmanlara göre bu 4 altcoin orta vadede 100 kat değerlenebilir. Elbette kim tarafından söylenirse söylensin, kripto para piyasalarında geleceği görmek diye bir şey yoktur. Bu yüzden kendi araştırmalarınızı yaparak değerlendirmeniz neticesinde yatırımlarınızı şekillendirmeniz gerekiyor.

Vlaunch (VLAUNCH)

Metaverse projesi olan Vlaunch (VLAUNCH) listenin başında geliyor. Bu altcoini kısa süre önce başka analistlerden de duymuştuk. Kripto para fenomenleri tarafından yoğun şekilde reklamı yapılan bu proje ya gerçekten gelecek vaat ediyor, ya da oldukça güçlü bir reklam bütçesine sahip.

Altcoin Buzz analistleri VLAUNCH fiyatının büyük bir patlama yaşayacağına inanıyor. Topluluğa 11 Ekim tarihinde arzın bir kısmı Telegram üzerinden dağıtıldı. Bugüne kadar yoğun reklam çalışmalarıyla topluluğunu 40,2 bin kişiye kadar büyüttüler. Henüz borsa listelemeleri başlamadı ancak proje özelinde büyük bir hype oluşturulmaya çalışıldığı aşikardır. Kısa vadeli fırsatlar için bu riskli yatırım denenebilir.

CryptovsZombies (CVZ)

CryptoVsZombie, oyuncuların saldırı ve savunma modlarında çoklu görev yapmasını gerektiren nihai kripto kule savunma oyunudur. Rekabet modeliyle eğlenceli görünen oyun GameFi projeleri arasından adından söz ettirebilir.

CryptoVsZombie, Binance Smart Chain üzerine inşa edilmiş kazan-kazan, rekabetçi ilk kule savunma oyunudur. Bu nedenle, oyunun işlem ücretleri düşüktür ve GameFi’yi başarılı kılmak için yönetim ücretleri çok önemlidir”.

Altcoin Buzz ayrıca platformun IDO‘sunu Q1/2022’de InfinityPad, Redkite, GameFi, GameStation, Card Starter’da başlatacağını da duyurdu. Yine aynı dönemde oyunun alfa sürümü de yayınlanacak.

SolChicks (CHICKS)

Altcoin Buzz ekibi tarafından paylaşılan sıradaki kripto mücevher SolChicks (CHICKS)’dir. Proje, Solana üzerinde inşa edildi ve en iyi fantezi NFT oyun ortamını oluşturmayı amaçlıyor.

“SolChicks’i seviyoruz çünkü oyuncular tam bir 3D gerçek zamanlı savaş RPG’sinde PvP savaşlarında ve PvE baskınlarında savaşacak. Oyun, oyuncuların SolChick’lerini benzersiz bir oyun metaverse’inde karakter olarak kullandıkları sevimli SolChick NFT koleksiyonları etrafında dönüyor”.

Ayrıca, 26 Kasım’da CHICKS token Solana (SOL) ağında piyasaya sürülecek. Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde ise SolFox Challenge’ın alfa sürümünü ve Battle of the SolFox’u yayınlayacaklar.

Legends of Elumia (ELU)

Legends of Elumia, oyuncuların bir 3D çok oyunculu aksiyon RPG’sinde NFT’leri topladığı, oluşturduğu ve oynadığı bir P2E metaverse‘dir. Solana ağını kullanan diğer bir oyunda Legends of Elumia’dır. Çok daha hızlı, ucuz ve güvenli olduğu için birçok GameFi artık Solana ağını tercih ediyor.

Oyun içi ekonomi analistlere göre başarılı şekilde kurgulanmış. İşlevsel sunucu ve oyun altyapısıyla ELU token fiyatının da hızla değerlenmesi umuluyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar