X

Yüzde 300’lere Varan Artışlar Yaşandı! İşte Haftanın En Çok Yükselenleri

Bu altcoin'lerde son bir haftada yüzde 300'e varan artışlar yaşandı.
11:55
31 Ekim 2021
Yüzde 300'lere Varan Artışlar Yaşandı! İşte Haftanın En Çok Yükselenleri

Kripto para piyasasında bu hafta düşüş ve yükselişler gerçekleşti. Piyasanın genelinde düşüşler yaşanırken bazı kripto para birimlerinde sert yükselişler yaşanıyor. Öyle ki bu altcoin‘ler %300’e varan kazançlar elde ettiler. İşte haftanın en çok yükselen kripto para birimleri;

Decentraland (MANA)

Decentraland, kullanıcıların içerik ve uygulamaları oluşturmasına, deneyimlemesine ve bunlardan para kazanmasına olanak tanıyan Ethereum Blockchain’i tarafından desteklenen bir sanal gerçeklik platformudur. MANA ise bu platformda mal ve hizmetler için ödeme yapmak amacıyla kullanılmaktadır.

Son dönemin gözde kripto para birimlerinden olan MANA, haftanın yıldızı olarak karşımıza çıkıyor. Öyle ki popüler kripto para birimi hem son 24 saatte hem de son 7 günde en çok yükselen varlık oldu.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Mana’nın grafiğine baktığımızda, popüler altcoin son bir haftada 0.79 dolar seviyesinden 4 doların da üzerine yükseldi. MANA’daki bu fiyat hareketi %340’lık bir artışa eşdeğer.

Öte yandan gün içerisinde de güzel bir ivme yakalayan Decentraland (MANA), son 24 saatte %136’lık bir artışa imza attı.

İçeriğin hazırlandığı sırada MANA, CoinMarketCap verilerine göre 3.56 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Dogelon Mars (ELON)

Elon Musk’ın da geliştirme sürecinde yer aldığı ve proje saflarından biri olduğu iddia edilen Dogelon Mars (ELON), son 7 günde azımsanmayacak bir artışa imza attı.

Gezegenler arası kripto para birimi olarak tanımlanan kripto para birimi hafta içerisinde hızlı bir artış başlattı ve 0.00000054 dolar seviyesinden 0.0000025 dolar seviyesine kadar yükseldi.

ELON‘un bu fiyat hareketi yaklaşık olarak %270’lik bir artışa eşdeğer.

Ancak Dogelon Mars son bir haftada güzel artış yakalasa da geçtiğimiz gün düşüş başlattı ve son 24 saatte %20’ye varan değer kaybı yaşadı.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla ELON, CMC verilerine göre 0.000001841 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

The Sandbox (SAND)

Son bir haftada en çok yükselen üçüncü kripto para birimi ise kullanıcıların oyun içi tecrübelerini “paraya çevirebildikleri” bir blockchain ve kripto para projesi The Sandbox (SAND) oldu.

Son 24 saatte güzel bir ivme yakalayan The Sandbox (SAND), son 24 saatte %75’lik bir artış yaşadı. Öyle ki altcoin gün içerisinde 1.13 dolar seviyesinden 2.38 dolar seviyesine kadar yükseldi.

Öte yandan haftalık grafiğe baktığımızda da SAND, en çok artış yaşayan üçüncü kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. SAND son 1 haftada %153’lük bir değer artışı yaşadı.

SAND içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CMC verilerine göre 1.90 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar