Yüzde 1200 Artış Yaşanabilir! Amp (AMP), Audius (AUDIO) ve Internet Computer (ICP) Tahminleri!

Orta ve uzun vadeli hedefler şaşırtıcı, işte takip edilecek önemli seviyeler!
22:26
24 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Son iki gündür kripto para piyasaları Bitcoin öncülüğünde büyük bir toparlanma yaşıyor. Piyasaların toplam değeri yeniden 2,4 trilyon dolar sınırına dayandı. Eğer Bitcoin 50.000 dolar seviyesinin altına sarkma ve 53.000 dolar testini başarıyla tamamlayabilirse yeniden 3 trilyon dolara yaklaşan piyasa değeri bizi karşılayabilir. Elbette bu durum altcoinlerin fiyatını birkaç kat artıracaktır.

Amp (AMP)

Yazı hazırlandığı sırada AMP 0,050 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Bitcoin’in getirdiği pozitif hava fiyatı yukarı çekti ve yeniden hareketli ortalamaların üzerine çıkıldı. RSI nötr bölgenin bir miktar üzerinde bulunuyor. MACD pozitif ve Bitcoin’in desteğiyle boğaların işi daha da kolaylaşıyor.

Fiyat 0,049 dolar desteğini yeniden geride bıraktı. Eğer 0,0658 dolar direnci yeniden aşılabilirse 0,18 dolara kadar uzayabilecek %300’lük bir ralli başlayabilir. Yatırımcıların 0,065 ve 0,072 dolar dirençlerini yakından izlemesi gerekiyor.

Audius (AUDIO)

Fiyat 200 günlüğe kadar ortalamaları kazandı. Sırada 200 günlük bölgeleri aşmak var. Eğer 1,79 ve 1,88 bölgeleri de aşılabilirse net bir yükseliş döneminden söz edebiliriz. RSI aynı şekilde nötr bölgenin üzerine taşındı ve MACD pozitif, Bitcoin’in daha da yükselme ihtimaline karşın altcoin yatırımcıları gemiye atlamaya başladı. Eğer oluşan FOMO yeniden boşa çıkarsa bu sefer daha derin kayıplar yaşanabilir.

Fiyat 1,72 dolar seviyesinin üzerinde ve 1,77 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Bu güzel haber, ancak halen yükselen trende dönülebilmiş değil. Fiyatın 3,24 dolar seviyesini aşarak bu bölgenin üzerinde kalması yükselen trende geri dönüldüğüne işaret kabul edilebilir. Yatırımcılar 5, 9 ve 20 dolar seviyelerinde kar satışlarını planlayabilir. Bitcoin’in altı haneli olduğu bir senaryoda 37 dolar hedefi bile teknik olarak mümkün görünüyor. Yani AUDIO %1200 artış potansiyeli taşıyor. Elbette Bitcoin kararsız kalmaya devam ederse sonsuza kadar bu rakamları göremeyebiliriz.

Internet Computer (ICP)

ICP yazı hazırlandığı sırada 28 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Üstel Hareketli Ortalama (200) seviyesi ilerleyen saatlerde (31 dolar) test edilebilir. RSI aşırı alım bölgesine doğru yolculuğuna devam edebilir. MACD pozitif, fiyat 26,97 dolar seviyesini geride bıraktığı için 31,3 dolar bölgesini hedefliyor.

Yatırımcıların Bitcoin’in güncel durumunu takip ederek 31 dolar seviyelerinde küçük kar satışları yaptığına şahit olabiliriz. Orta ve uzun vadede 57, 74 dolar hedefleri güncelliğini koruyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar