ConstitutionDAO Coin Nasıl Alınır?

ConstitutionDAO Coin Nasıl Alınır?
20:32
24 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

ConstituoinDAO Coin, merkezsiz özer organizasyon (DAO) olan ConstitutionDAO’nun yerel kripto para birimidir.

ConstitutionDAO (PEOPLE) Nedir?

Ethereum tabanlı PEOPLE token, ikonik bir merkezi olmayan özerk organizasyon (DAO) olan ConstitutionDAO‘nun katkıda bulunanlara bir geri ödeme mekanizması olarak dağıtıldı. Constitution’da satın alma olan ortak bir hedefe ulaşmak adına oluşturulmuş nominal olarak lidersiz bir çevrimiçin yatırım veya örgütsel kolektiftir. Katılımcılar, PEOPLE değerinde 1 Ethereum talep edebilir veya kullanabilir. Token’ların gerçek bir değeri yoktur ancak bu 21 Kasım’daki 0.0009 dolardan bu yana %12.000’lik artışı durduramadı.

Ekosisteme göre PEOPLE’ın hiçbir hakkı yoktur ve sahiplerine hiçbir yönetim seçeneği sunmaz. Ancak bu kripto para yerlilerinin CMC milyonere yönelik olacak şekilde bir piyasaya çıkacak kadar ilerlemek adına durduruldu.

Topluluğa yapılan açıklamada başarmak için organize edilen tüm eylemler gerçekleştirildi. Sermaye artırımı yapıldı. Sothebys teklifi verildi ancak kaybedildiği için söz verildiği üzere topluluğa tam geri ödeme yapıldı. Müzayedeyi kaybettikten ve çekirdek ekibin geri çekilme hakkında, yönetime veya kullanım hakkına sahip olmadığı hatırlatıldı.

Ayrıca PEOPLE token’ları saklamak ve istenilen işlemi yapmak da bir seçenektir. Topluluğun bunları gelecekteki projelere dahil etmek isteyen bölümlerinin olduğu açıktır. ConstitutionDAOi token için herhangi bir gelecek planını onaylanmadığı gibi desteklenmeyeektir. Buradaki hiçbir şey finansal tavsiye kapsamına girmez.

PEOPLE Coin Nereden Alınır?

PEOPLE Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. PEOPLE Coin; Binance platformunda PEOPLE/BTC, PEOPLE/USDT ve PEOPLE/BUSD paritelerinde işlem görüyor. PEOPLE Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 0.16 dolardan alım satım işlemi görüyor.

ConstitutionDAO (PEOPLE) satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen üç pariteden de PEOPLE Coin satın alabilirsiniz. PEOPLE/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. PEOPLE/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından PEOPLE Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar